Civic FD6 Yakıt Tüketimi

Aracınız
Civic FD6 2009
merhaba ben fd6 almayı düsünüyorumda her yerde farklı farklı aralarında cok fark olan yakıt tüketimi söyleniyor burda fd6 otomatik kullananlar ortalama sehir içi ve sehir dısı kac lt yakıyor ve tüp olursa tüpte ne kadar yakar yardımcı olursanız sevinirim

Aracınız
Civic FD6 2010
merhaba ben fd6 almayı düsünüyorumda her yerde farklı farklı aralarında cok fark olan yakıt tüketimi söyleniyor burda fd6 otomatik kullananlar ortalama sehir içi ve sehir dısı kac lt yakıyor ve tüp olursa tüpte ne kadar yakar yardımcı olursanız sevinirim
2010 benzinli manuel dream: şehir içi 6,5-7 lt benzin.

Aracınız
Doğrudur. Benimki lpg değil yalnız benzin. Aracım benzinli.

Ben zaten 500-1000 km sonunda tekrar ekleyeceğim dedim ama "imkansız" vs gibi bir cevap sonucunda ekleme gereği duydum. 6.5 lt'ye çok diyenle 5.5 lt'ye imkansız diyen aynı başlık altında. :)
Ben lpgde o rakamlar imkansız dedim . Onu da geçtim imali konusmalar hoş olmamış . Bir dahakine etiketlerseniz sevinirm

Aracınız
Civic FD6 2010
Ben lpgde o rakamlar imkansız dedim . Onu da geçtim imali konusmalar hoş olmamış . Bir dahakine etiketlerseniz sevinirm
Ben yazdığınız mesajda "LPG'de imkansız" ibaresi göremedim. Bir önceki mesajımda detay verdiğim için (Benzinli, Manuel vs.) tekrar belirtmeme gerek yok diye düşündüm.

Mesajlara cevap yazmadan önce detaylı okursak bence bu tarz yanlış anlaşılmalara mahal vermeyiz. Forumda yeni olduğum için etiketleme vs detaylarını bilmiyorum. Bir dahakine etiketlerim. :)

Aracınız
Ben yazdığınız mesajda "LPG'de imkansız" ibaresi göremedim. Bir önceki mesajımda detay verdiğim için (Benzinli, Manuel vs.) tekrar belirtmeme gerek yok diye düşündüm.

Mesajlara cevap yazmadan önce detaylı okursak bence bu tarz yanlış anlaşılmalara mahal vermeyiz. Forumda yeni olduğum için etiketleme vs detaylarını bilmiyorum. Bir dahakine etiketlerim. :)
Kardeşim aracının az yakmasi bizi mutlu eder yanlış anlama . Sadece imalı konuşmaya gerek yok . Kaç yaşında insanlarız .

Aracınız
Civic FD6 2010
Kardeşim aracının az yakmasi bizi mutlu eder yanlış anlama . Sadece imalı konuşmaya gerek yok . Kaç yaşında insanlarız .
Ben de aynı şekilde düşünüyorum. Zaten bu modeli alacak olanlara referans olsun diye koyuyorum. Benim aracım az yakıyor bakın diye koymuyorum. Neyse Mübarek gün uzatmaya lüzum yok. Daha da koymam zaten sarfiyat.

Aracınız
Civic FD6 2010

Fd6 otomatik, (2010 model) LPG'li. Şehir içi, 8,0-8,2 Şehir dışı 6,8-7,0 gibi bir yakıtı var. (Gösterge de yazan bu değerler)

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri