Civic FD6 Yakıt Sorusu

arkadaşlar benim aracım honda civic fd 6, aracımin benzini çok çabuk bitiyor gibime geliyor, mesela 50 tl lik gaz aldiğimda 50 tl likde benzin alıyorum, gazda biniyor olmama rağmen gaz bitene kadar benzinde neredeyse bitmek üzere oluyor, normal midir ?

SM-C9000 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
arkadaşlar benim aracım honda civic fd 6, aracımin benzini çok çabuk bitiyor gibime geliyor, mesela 50 tl lik gaz aldiğimda 50 tl likde benzin alıyorum, gazda biniyor olmama rağmen gaz bitene kadar benzinde neredeyse bitmek üzere oluyor, normal midir ?

onu o şekilde anlamanız zor olur. ikisini tamamen doldurup, 100 km kullanıp tekrar doldurursanız net sonucu alırsınız.

Aracınız
Kullanım durumunuz önemli. Aracı çalıştırınca stop edene kadar kaç km yapıyorsunuz? Tekrar çalıştırmak için ne kadar süre geçiyor? Hangi şehir?

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kullanım durumunuz önemli. Aracı çalıştırınca stop edene kadar kaç km yapıyorsunuz? Tekrar çalıştırmak için ne kadar süre geçiyor? Hangi şehir?

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
fazla yol yapmıyorum, sabah çalıştırıp işe gidiyorum 8 km civarı tekrar akşam eve geliyorum.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
fazla yol yapmıyorum, sabah çalıştırıp işe gidiyorum 8 km civarı tekrar akşam eve geliyorum.

Kısa mesafe, hava soğuk, ilk çalıştırma, lpgye geç geçiş olması ile benzinde normalinden hayli fazla yakar.

Faaliyet ayn-ı lezzettir.

Son düzenleme:
Geri