Yardim ! Fb7 arka tampon nasil sökülür ??

ANGANS

0
Aracınız
Öncelikle forumda arattım bulamadım (yada ben göremedim) Varsa aynı konudan kusura bakmayın.

Arkadaşlar benim orjinal arka tamponu sökmem gerekiyor. Nasıl sökerim ? videosu olan var mı ?

sökerken siyah klipsler kırılır mı ? kırmadan nasıl sökeriz ??

Dostum sorduğunuz soru hakkında bilgim yok fakat bir dip not düşeyim servis arka tamponun sökülmesinini çok zor olduğunu ve sadece tamponunum sökülme ücretine 100 tl demişti bilgin olsun

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Öncelikle forumda arattım bulamadım (yada ben göremedim) Varsa aynı konudan kusura bakmayın.

Arkadaşlar benim orjinal arka tamponu sökmem gerekiyor. Nasıl sökerim ? videosu olan var mı ?

sökerken siyah klipsler kırılır mı ? kırmadan nasıl sökeriz ??

Aşağı yukarı videoda ki gibidir diye tahmin ediyorum,

Aracınız
benim tampon da daha önceki bir sürtmeden dolayı tırnakları bir yerde 10 cm kadar yerine oturmamış. asıl mesele bence tamponu tam yerine oturtmaktadır.

ANGANS

0
Aracınız
[MENTION=4998]ceya023[/MENTION] düzgün çıkarılırsa lego gibi oturuyor sıkıntısız. Ama sürtmelerde vs. tırnaklar yamuluyor ediyor derken oluyor öyle.

Aracınız
[MENTION=2589]ANGANS[/MENTION] Teşekkürler. Bir ara müsait bir zamanım olursa söküp takmayı deneyeceğim. dikkatli bakınca aradan bir parcanın göründügünü görüyorum oturmamış yerine yani tırnak kırılsa sanırım açıklık olur açıklık yok ama bitişme noktalarına dikkatli bakılınca arada bir parca görünüyor tamponun üzerindeki kaportanın arkasında kalması gerekirken arada kalmış sıkışmış gibi.

ANGANS

0
Aracınız
[MENTION=4998]ceya023[/MENTION] bende sırf o tarz şeyler yüzünden çıkartıp takıcam zaten. Hafif kaymış gibi duruyor.

Aracınız
Resimlerde işaretlediğim yerlerde aradan çıkan bir parça görünüyor sanırım tırnakları kırılmış ve tambon yerinden çıkmış buna ne yapılabilir. o görünen parcalar ne işe yarıyorInked20170423_161447_LI.jpg

Geri