Yay alacağım önerilerinizi belirtir misiniz?

kerem

0
Aracınız
Evet başlıkta da belirttiğim gibi yakın zamanda arabamı hem estetik bakımdan hem de virajlara daha keyifli girmek açısından alçaltmayı planlıyorum. Çoğunlukla okuduğuma göre Tein marka yaylar bana en uygunları gibi geldi hem fiyat hem çok alçak olmaması hem de konfor/performans bakımından. Bütçem şimdilik 250-300 lira civarında, kullanan abilerim kardeşlerimden önerilerini, aldıkları ilanların linklerini veya yerleri bekliyorum. Kafamda ilk olarak spor yay almak var fakat uygun fiyata çıkma yay bulup soğuk press de yapmak da var aklımda. Neyse konuyu çok uzatmadan yorumlarınızı beklemeye geçiyorum, şimdiden teşekkürler :)

kerem

0
Aracınız
Aracınız
bu konuları inceledim fakat kafamda net bir şey oluşmadı, vogtland için de dün sanayide fiyat sordum 400 küsür gibi bi rakam söylediler açıkçası biraz beni aşıyor

Bence biraz daha bekle, vogtland al sıkıntısız bin. Tein için inşaat demirinin ısıl işlem görmüşü yorumu kalmış kafamda. Bende çok araştırmıştım benim Focus için. Araştırmalarım sonucu en iyisinin vogtland olduğu kanaatine varmıştım. Şimdi Civic 'e bulamıyorum, bulsam bile taktırmaya kalkarsam astarı yüzünü geçecek. Sanayide takmak için yay fiyatı istediler.

kerem

0
Aracınız
Bence biraz daha bekle, vogtland al sıkıntısız bin. Tein için inşaat demirinin ısıl işlem görmüşü yorumu kalmış kafamda. Bende çok araştırmıştım benim Focus için. Araştırmalarım sonucu en iyisinin vogtland olduğu kanaatine varmıştım. Şimdi Civic 'e bulamıyorum, bulsam bile taktırmaya kalkarsam astarı yüzünü geçecek. Sanayide takmak için yay fiyatı istediler.

Ben de aynı yorumları FK için okumuştum Tein için fiyat performans bakımından iyi diyorlar. Vogtland ların biraz daha ucuzlamasını bekliycez artık :)

Geri