Civic FB7 Lastik Tercih-Öneri

Aracınız
Civic FB7 2013
Konu dışına çıkıyoruz biraz ama ilk ve son mesajım :

Aslında O gelse bu gelse değil de bizim Türk milleti ve devleti olarak orayı direkt kendi aracımızı yapmak için kullanmamız lazım. Belli başlı kalıpları değiştirip, yazılımı üretime göre güncelleyip devam edebiliriz gayette. İçten yanmalı motor devri bitiyor, bizim de en büyük cari açık kaynağımız petrol kaynakları olduğuna göre direkt olarak bu eski teknolojiyi terk etmemiz lazım. Bu vizyona sahip insanlar yöneticiler lazım. İnşaat sektörüyle ayakta durmaya çalışmayıp, sağa sola saray yapmayıp buradan yürümek bile tek başına ülkeyi kalkındırabilir.

Onun için babayiğitlerin çıkmasını bekliyordu en son hükümet çıktı mı ki babayiğit karnı tok sırtı pek sanayicilerimiz :unsure:

akif

0
Aracınız
Konu dışına çıkıyoruz biraz ama ilk ve son mesajım :

Aslında O gelse bu gelse değil de bizim Türk milleti ve devleti olarak orayı direkt kendi aracımızı yapmak için kullanmamız lazım. Belli başlı kalıpları değiştirip, yazılımı üretime göre güncelleyip devam edebiliriz gayette. İçten yanmalı motor devri bitiyor, bizim de en büyük cari açık kaynağımız petrol kaynakları olduğuna göre direkt olarak bu eski teknolojiyi terk etmemiz lazım. Bu vizyona sahip insanlar yöneticiler lazım. İnşaat sektörüyle ayakta durmaya çalışmayıp, sağa sola saray yapmayıp buradan yürümek bile tek başına ülkeyi kalkındırabilir.
Yerli malı ve elektrikli araba olması dolayısıyla çok ciddi satış yapılabilecek potansiyel mevcut. Özellikle menzili 500-600 km olan yerli malı elektrikli arabayı piyasaya sunsalar direkt sipariş veririm çevremde ki kişiler de aynı şeyi söylüyorlar ama ha çıktı ha çıkıyor derken babayiğitler'den ses seda yok bi ara 'imza' diye bir araba çıkıyordu inşallah ona benzemez bu iş.

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2013
Yerli malı ve elektrikli araba olması dolayısıyla çok ciddi satış yapılabilecek potansiyel mevcut. Özellikle menzili 500-600 km olan yerli malı elektrikli arabayı piyasaya sunsalar direkt sipariş veririm çevremde ki kişiler de aynı şeyi söylüyorlar ama ha çıktı ha çıkıyor derken babayiğitler'den ses seda yok bi ara 'imza' diye bir araba çıkıyordu inşallah ona benzemez bu iş.

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Otomobilin masalcı abisine göre yerli otomobil 2 sene önce yollarda olacaktı göya :)

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Arkadaşlar lütfen konu dışına çıkmayalım

Faaliyet ayn-ı lezzettir.

Aracınız
Civic FB7 2012
Islak ve kuru preformansına bakacak olursak ideal lastik turanza.

Katsayılarla oynayarak kendi sonucunuzu elde edebilirsiniz pek âlâ.
ADAC, Almanya şartlarına göre ıslak için katsayıyı yüksek tutuyordu. Ben son sütunu ilave ederek ıslak ve kuru ağırlıklarını eşitledim mesela.
Haklısınız hem, yol tutmayan araba yakmasa ne olur, ses yapsa ne olur, aşınmasa ne olur...

Aracınız
Civic FB7 2013
Üstadlarım bu konunun biraz daha sadelestirilmis hali var mi acaba ? Tüm sayfaları okurken bir yerden sonra kopuyor insan..oyle bir link varsa bana atar mısınız ? Arabam için bende lastik arayanlardanım çünkü :) ya da kısaca önerilerinizi yazarsaniz cok sevinirim..20190714_201044.jpeg

SM-N920C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2013
Aynı araç bende var Michelin Crossclimate aldım 2 senedir oldukça rahatım her anlamda. (y)
İlgin için sağolasın hocam :) forumu mümkün mertebe baştan sona okumaya çalıştım genel olarak bu aşagıdaki lastikler önerilmiş kanımca :)

1-goodyear efficientgrip
2-falken ze 310
3-michelin primacy 4
4-michelin crossclimate
5-goodyear vector 4seasons gen

* Belirli bir sıraya göre yazmadım genel olarak önerilenler bunlar..

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
İlgin için sağolasın hocam :) forumu mümkün mertebe baştan sona okumaya çalıştım genel olarak bu aşagıdaki lastikler önerilmiş kanımca :)

1-goodyear efficientgrip
2-falken ze 310
3-michelin primacy 4
4-michelin crossclimate
5-goodyear vector 4seasons gen

* Belirli bir sıraya göre yazmadım genel olarak önerilenler bunlar..

Foruma hoşgeldiniz :) Forum kuralları gereği linkteki tanışma başlığında kendinizi kısaca tanıtırsanız seviniriz :) https://www.civictr.com/forums/tanisma.29/

Lastik içinde öncelikle talebinizi doğru belirlemeniz lazım.
Yani önceliğiniz nedir?
Sessizlik mi, konfor mu, uzun ömür mü, yol tutuş mu, her mevsim tek lastik olsun sök-tak istemiyorum mu? vs vs.
Buna dair önceliklerinizi belirtirseniz sağlıklı yorum yapılabilir.

Geri