Civic FB7 Lastik Tercih-Öneri

Aracınız
Civic FC5 2020
Bugün bende primarcy 4 aldım..forumlardan okuduğum araştrdığım kadarıyla en mantıklı lastik bu geldi bana..4 lastik 1650 tlye aldım..33. Hafta 2019 üretimi..rot-balans sökme takma herşey içinde..ayrıca michelin 2 yıl garanti 1 yıl ücretsiz yol yardım desteği veriyor..michelin bayilerinde ücretiz hava kompresörü ve sibop değişimı ayrıca yine ücretsiz check-up hizmeti sağlıyor..ücretsiz check-up'ta akünün gücüne..arabanın sıvılarına..far ışığına..fren balatalarına bakıyorlar..bunun gibi 11 nokta testi yapıyorlar..daha lastiği çok kullanamadığım için sürüşüyle alakalı bir yorum yapamayacam kullandıkça bilgiler paylaşmaya devam ederim :)

SM-N920C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

en doğru lastiği tercih etmişsiniz. güle güle kullanın kesinlikle başka lastik artık düşünmeyeceksiniz bile.

Aracınız
Civic FB7 2013
continental eco contact 5 kullanyordum..daha cok fazla kullanmadığım için yorum yapmak yanlış olur..boşa yanıltmış olurum..baya bir arastrdim kendimce en mantıkli lastik bu geldi bana o yuzden bunu tercih ettim..
Lastiği güle güle kullanın.Eski lastiğiniz ne markaydı ve aracınızda gürültü,lastik sesi değişimi oldu mu?Konfor düzeyinde bir değişim oldu mu?Paylaşırsanız sevinirim.

Aracınız
Selam forum dostları
2015 honda civic elegance sifir araba almistim. Arabanin uzerinde continental lastikleri vardı. 60 bin km yaptim
Degistirme zamanı geldi. Biraz piyasayi dolaştım her kafadan bir ses çıkıyor
Kocaelide ikamet ediyorum. 205/55/r16
Surekli araba kullanan birisi degilim. Nadir uzun yol yapıyorum .Mevsimlik lastikmi yoksa yazlikmi alayim kafam bir dunya karisti. Burada honda kullanan dostlarin tavsiyesine ihtiyacım var
Şimdiden herkese teşekkürler. Saygilar

gunesec

Özel Üye
Çok kullanmıyorsanız michelin alpin alın. Yaz kış lastiği diye geçiyor(4 mevsim). Uzun vadede tak-çıkar balans yaptır vs işlerle uğraşmazsınız.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Selam forum dostları
2015 honda civic elegance sifir araba almistim. Arabanin uzerinde continental lastikleri vardı. 60 bin km yaptim
Degistirme zamanı geldi. Biraz piyasayi dolaştım her kafadan bir ses çıkıyor
Kocaelide ikamet ediyorum. 205/55/r16
Surekli araba kullanan birisi degilim. Nadir uzun yol yapıyorum .Mevsimlik lastikmi yoksa yazlikmi alayim kafam bir dunya karisti. Burada honda kullanan dostlarin tavsiyesine ihtiyacım var
Şimdiden herkese teşekkürler. Saygilar
Mesajınızı bu konuya taşıdım, sorunuz için bu konuda fazlaca konuşuldu, geçmiş sayfaları incelemenizi tavsiye ederim.
Kışlık düşünürseniz linklerdeki konuları inceleyin,

Aracınız
Çok kullanmıyorsanız michelin alpin alın. Yaz kış lastiği diye geçiyor(4 mevsim). Uzun vadede tak-çıkar balans yaptır vs işlerle uğraşmazsınız.
Alpin serisi kış lastiğidir 4 mevsim değil. Michelin crossclimate 4 mevsim lastik sınıfındadır.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Aracınız
Civic FB7 2013
Arabayla biraz daha yol yaptım lastikler için yorum yapabilirim ..konfor seviyesinde artma var arabanin..virajları daha rahat bir sekilde alabiliyorum o guveni veriyor lastik fazlasıyla..fren tepkimesi cok iyi..araba da gurultu ve lastik sesinde azalma oldu ama cok bariz bir sekilde degil..yukarida bazi yorumlar var şak diye lastik sesi kesildi gürultü kesildi filan diye..oyle birsey soz konusu degil ..benim oyle bir beklentimde yoktu acikcasi ;) genel olarak memnunum ama dedigim gibi seste inanilmaz ve ya bariz bir azalma beklemeden alınmali bence...
Lastiği güle güle kullanın.Eski lastiğiniz ne markaydı ve aracınızda gürültü,lastik sesi değişimi oldu mu?Konfor düzeyinde bir değişim oldu mu?Paylaşırsanız sevinirim.

Geri