Yeni arayüz yükledim. Çok güzel oldu.

[MENTION=3]NoFeaR[/MENTION] teşekkür ederim. [MENTION=3149]Rigorous[/MENTION] bu konuda bana yardımcı olur musunuz?

Senin cihazı araştırdım ama Cyclone'dan çok farklı. Şu adresde Honda City ile kullanım bilgilerini buldum:
http://www.team-bhp.com/forum/car-e...da-dealers-offer-motevo-touchscreen-city.html

Burada sadece Wallpaper yani arkaplan duvarkağıdı değişiminden söz etmişler. Benim gördüğüm bizim yazılımdan daha gelişmiş bir arabirimi var.

Bence Türkiye ye getiren firma ile görüşebilirsin.

c33c64484348be2ae6d5489fe39fc37e.jpg

SM-G925I cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Arkadaşım bu cyclone igo yüklü navig güncellemesi nasıl yapılıyor biliyor musunuz? Bir türlü beceremedim güncellemeyi

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Merhaba arkadaşlar,
2012 model premium civic aldım. araçta bulunan multimedia sistemi tam olarak çözemedim henüz. aşağıda resmini paylaştım. bu cihazın hangi marka olduğunu, navigasyon programını nasıl çalıştıracağım hakkında fikir sahibi olan arkadaşlardan yardım rica ediyorum. SD karta bir navigasyon programı yükleyerek cihaza taktım ama çalıştırmadı. TV sini de izleyemedim hiç, devamlı bozuk karıncalı.
DSC_0852.jpg

Android olmasına gerek yok diye biliyorum konunun uzmanı [MENTION=3149]Rigorous[/MENTION] görünce cevap verecektir.

Uzman diyerek beni onurlandırdığınız için teşekkür ederim. Elektronik Mühendisi olmam ve Bilişim işinde çalışmam nedeniyle birşeyler yapabildim (ilk turuncu temaya gıcık olmamın da etkisi oldu). Cyclone cihazlar yada diğer multimedia ürünleri ile normalde hiç bir bağlantım yok.

2-3 sene sonra aracı satmazsam ekranı ışıkta bile görülen, Ekolayzır'ı olan, Loudness özelliği olan, Android yada IOS cihaz bağlanabilen ses kalitesi şuankine göre daha iyi bir cihaza geçebilirim. Cihaz getirecek olan ve burayı okuyan firmalara da duyurulur :) Bu özellikler olmadan yeni multimedia cihazı almanın anlamı yok.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=3149]Rigorous[/MENTION] Hocam bilginiz tartışılmaz, katkılarınızdan dolayı bir kez daha teşekkür ederim, sizin istediğiniz özelliklerde cihaz üreteceklerini zannetmiyorum ama çıkmadık candan ümit kesilmezmiş :)

[MENTION=6459]take_in[/MENTION] Hoam cihazınız açılışta markası yazmıyor ise no name cihazdır, harita yükleme için konuyu inceleyin,

https://www.civictr.com/showthread....ivicTR-Edition-(En-Güncel-Haritayla-Birlikte)

Geri