yeni civic fc5 göstergede lpg ortalama verisi

Aracınız
aracı 1 2 kere kullandım 5 gün falan oldu alalı avg _ _ _ şeklinde çıkıyor lpg ortalama yakıtını gösteriyor dediler neden böyle oluyor??

Aracınız
Yok lpg de ortalama yakıt göstermiyor sadece benzinde gösteriyor , ya yanlış anladınız yada yanlış blgi verdiler . Kitapcığında yazıyor yani olması gereken şekilde gösteriyor sizinkini endişe etmeyin.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Herkese merhaba, <br />
2016 model 1.6 elegance eco otomatik civic aldım fakat henüz aracı teslim almış değilim (ocak vergisini biz ödeyelim dediler o yüzden). sanırım bu kasanın adı FC5 miş. İlk kez honda kullanacağım.. Aklıma takılan soru ise şu: Yeni hondalar fabrikadan LPG li geliyorlar ve göstergede LPG yakıt durumunu gösteriyor ancak LPG de yakıt ortalaması veya gidilecek yol falan göstermiyor sanırım. bunu önceki modellerde bir avg modülüyle çözmüşler... peki bu yeni araçlarda servis bunu sonra halleder mi ya da böyle bir güncelleme faalan yapılır mı? Çünkü bu durumu öğrenince açıkçası biraz canım sıkıldı... aracı da henüz teslim almadı aacaba gidip normal benzinli modelini alıp LPG yi ben mi taktırsam? bu forumda uzman arkadaşlar var ve onların vereceği fikirleri çok merak ediyorum....

HUAWEI G7-L01 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Bende bugün aracımı teslim aldım ve ilk dikkatimi çeken şey anlık tüketim verisini de göstermiyor oluşu. 100 kilometre ortalama verisini km 100 e gelmediği için vermiyordur dedim ama sanırım onu da ekranda göremeyeceğiz. Honda gerçekten çok güzel araba yapmış piyasaya bu sene hakim olur gibi bu modelle ama böyle ufak tefek şeyler can sıkıyor. Hele o 90 model sahinlerden kalma km sıfırlama çubuğu bu arabaya hiç yakışmamış yol bilgisayarını kontrol etmek için elimizle çubuğa uzanmak zorunda kalmak zaten kötüyken çubuğa basıp hiç bir veri alamamak hayal kırıklığını ikiye katlıyor. Herşeye rağmen güzel araba yapmışlar.

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
BÜTÜN FC5 SAHİPLERİNİN DİKKATİNE... Adamlar Hondanın bize yapmadığı güzelliği (lpg ortalama verilerini gösterge ekranına aktarma) yapmış.... Honda bayiilerine ve genel merkezine yüklenelim bence yapsınlar....
https://youtu.be/Pu_EHdVQcfo

Aracınız
BÜTÜN FC5 SAHİPLERİNİN DİKKATİNE... Adamlar Hondanın bize yapmadığı güzelliği (lpg ortalama verilerini gösterge ekranına aktarma) yapmış.... Honda bayiilerine ve genel merkezine yüklenelim bence yapsınlar....
https://youtu.be/Pu_EHdVQcfo

Hocam buradaki modül Sakarya da Halil İbrahim beyin bir onceki kasalara taktiği yakit gosterge modulu (ygdm) ile aynı mi yoksa farklı bir modül mu çünkü onda 1 dakika kadar bekleme oluyor benzin ışığı yanıp sönüyor sonra gazı gosteriyor bunda ise gaza geçince direk ibre yükseliyor
Birde honda üretimi diyor bu doğru mu

SM-A500F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Bu modülü takan Ankarada bir usta ama honda bayilerine de satıyormuş... Yeni kasa civic fabrika çıkışlı lpg lilere de takılabilir dedi ama o durumda var olan lpg göstergesi gidiyormuş onun yerine benzin göstergesi lpgye dönüşüyormuş ki bu da bi sıkıntı değil bence... 200 TL imiş... bayiler bu ustadan alıp sonradan lpg taktıkları fc5 lere takıyorlarmış modülü...

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Geri