Yeni Civic Fc5 Lpg Servis Ücretleri

ircan

0
Aracınız
10.000 e yaklasiyorum arkadaslar kendim yedekparcaciydim ancak malum servis garanti bilmem neden ilk bakima servise yapicam zaten yilda 10.000 anca cikartiyorum 2. Yildada ariza vermezse kendim bakima devam edicem. Servis bakim karsima ne cikar? Ogrenmek istyorum galiba heryer sabit degil.

2017 Honda Civic Executive Eco

10.000 e yaklasiyorum arkadaslar kendim yedekparcaciydim ancak malum servis garanti bilmem neden ilk bakima servise yapicam zaten yilda 10.000 anca cikartiyorum 2. Yildada ariza vermezse kendim bakima devam edicem. Servis bakim karsima ne cikar? Ogrenmek istyorum galiba heryer sabit degil.

Öncelikle Allah iyi günlerde kazasız belasız yolculuklar yapmayı nasip etsin. Forumu takip ediyorsanız sürekli bazı şeylerde problem yaşandığını görüyorsunuzdur.Bu Honda yerli üretim ve bayada işçilik kalitesi düşük.olurya kronik bir problem olarak bi sorun çıkar vede servisi kullanmadığınız için garanti bertaraf olursa sıkıntı yaşayabilirsiniz. Sizinle aynı fikirdeyim ama bir soru işareti sürekli akıllarda.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

ircan

0
Aracınız
Hocam bazi arkadaslarda ariza gormemis ama benm icin ariza sudur mesela yeni konuda gordum diyor ki seat dsg sanzumani verdi hondaya gectim. Ben renaultcuydum fluance 70000 eksntrik kayis kopardi, latitude 95000 de turbo borusunu patlatti ve elektrikli koltuk isitma vs. Hicbiri saglam degil. Ariza benm icin bnlar

Aracınız
10.000 km bakımı ortalama 600-700 tl arasında. Dışarıdan halletmeye kalksanız 250-300tl. Ortalama senede 400 tl fazla vermekle kafanız rahat edecekse riskine bile girmeye değmez. 100 binlik araca biniyorsunuz, bu kadar fark sizi üzmez. Düzenli servis bakımı, aracı satarken de ayrı bir avantajdır.

ircan

0
Aracınız
Agir bakimdaki fiyat farkina bakicam ozaman bir degerlendirme yapayim artik yapacak birsey yok. Umarim yagi benm secmeme sans tanirlar cnku servisler uyumlu olmuyor 0/20 olsun eline ne gecerse castrol mus motul mus vs. Ancak yaklasik 15 senedir yag sattim kesinliklik aracta ne marka varsa ayni markadan dokmek ciddi anlamda faydasi oldugunu gordum. Araclar yag yakmasi na bile sebep oluyor numara ayni olsada yagin baska marka olmasinin. Buna fabrika tam olarak icindeki yagin markasini ne kullandigi biliyormusunuz acaba

Geri