Yeni Civic RS 1.5 Turbo Test Sürüşü izlenimler ve yorumlar

Kullanim kılavuzunu incelediniz mi, gosterge panelinde cikan uyarilarin aciklamalari yazar kitapcikta.

iPhone cihazından CivicTR mobile app tarafından gönderildi.
baktim kılavuza fren hidroliginde azalma olmus olabilir elektronik park frenini cok kullandiysaniz olmus olabilir diyor araba daha 1 aylik neden boyle oldu anlamis degilim

SM-G935F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Can

0
Yönetici
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
baktim kılavuza fren hidroliginde azalma olmus olabilir elektronik park frenini cok kullandiysaniz olmus olabilir diyor araba daha 1 aylik neden boyle oldu anlamis degilim

SM-G935F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Araç daha çok yeni olduğu için sorunla karşılaşan birinin pek çıkacağını sanmıyorum. Yetkili servise göstermenizde fayda var.

Aracınız
Selamlar arkadaşlar
cvt sport mod iken vitesi kendisi erkenden değiştiriyor
izlediğim videolarda kesiciye giriyordu yeryer acaba manuel vites testi ile mi karıştırıyorum?
Yoksa cvt sport mod da iken başka bir şey mi yapmam gerekiyor vitesi yalnızca benim değiştirmem için?
hızlanıyorum 1 den o 2 ye alıyor ben kulapa basıyorum hop 3 oluyor buna deneyerek alışırım ama normali bu şekilde mi?
Teşekkürler

Aracınız
Evet bu şekildeymiş :)
kendi sorumu cevaplayayım.
devir bandına ve oranlara alışınca bir sorun teşkil etmeyeceğini düşünüyorum.

Aracınız
Civic FB7 2013
Bence Civic Hb Sport modeli turboda daha iyi Rs ye gore cunku her iki aracida 3 kez test ettim HB olan bir tık daha iyi gibi turboda cikan o ses onda daha az RS fazla bagırıyor nedense.

Aracınız
Herkese merhaba.
30.05 tarihinde sıfır RS'imi teslim aldım.
Bence araba gayet güzel gidiyor evet belki cvt şanzımana alışmak zaman alıyor ama sorunsuz ve güzel.Daha önce Dsg ve ZF şanzımanlı araç kullanmış biri olarak cvt şanzımanı beğendim.Hatta şuanda aracım 650 km'de falan klima açık istanbul içinde 0,52 kuruş yakmış bugün hesapladım.Gayet memnunum

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Herkese merhaba.
30.05 tarihinde sıfır RS'imi teslim aldım.
Bence araba gayet güzel gidiyor evet belki cvt şanzımana alışmak zaman alıyor ama sorunsuz ve güzel.Daha önce Dsg ve ZF şanzımanlı araç kullanmış biri olarak cvt şanzımanı beğendim.Hatta şuanda aracım 650 km'de falan klima açık istanbul içinde 0,52 kuruş yakmış bugün hesapladım.Gayet memnunum

Hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin :)

Geri