Civic FC5 Yeni Civic Test Sürüşü izlenimler ve yorumlar

arkadaşlar merhaba, bende kısa bir test sürüşü yaptım, sürüş konusunda eskisine göre biraz daha iyi, vites değişiklikleri ve fren yumuşaklığı bana daha iyi gibi geldi, spor görünsün diye dış çizgiler biraz fazla keskin olmuş, göstergeler direksiyonun arasına alınmış, bence eski göstergeleri sürerken izlemek daha rahattı, iç kumaş döşeme gerçekten çok kalitesiz gibi görünüyor, kolçakın altındaki bölme tam kapanmıyor açıkta duran koca ve derin bir çukur gibi duruyor, dikiz aynaların ucundaki çift boynuz gibi çıkıntılarda hem gereksiz hemde konsantreyi bozacak cinsten, vites ve on konsol estetik görünüm olarak iyi olmuş, direksiyon düğmelerinde küçük değişiklikler yapılmış, şoför koltuğu sırt kısmını hafif sıkacak şekilde daraltılmış gibime geldi, arka kamera bagaj kapısının altından dışarı sarkmış resmen sırıtıyor..

..a.z.a.t..

Aracınız
Civic FB7 2015
Arkadaşlar 6 vites nasıl olmuş arabada kendini rahatlatmışmı. FB7 araba 6ncı vitesi istiyor.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Aracınız
Valla ben şeklinin haricinde çok beğenmedim test sürüşü yapmadım ama malzeme kalitesi olarak göğüs kısmının yumuşak malzeme olmasından başka önemli bir katkı yok hele o direksiyondaki düğmeler eski cep telefonlarındaki düğmeler gibi olmuş bilmiyorum beni etkilemedi şimdiki fb 7 mi daha çok sevet oldum

yau

0
Turbo beslemeliler gelmeden fb7 binmeye devam. Arac çekici mi? Evet çekici..

Geri