Yeni dolandırıcılık türü.

Merhaba arkadaşlar başımdan geçen ve içime oturan bir alım satım olayı aktarim size bilginiz olsun. Ben düştüm siz düşmeyin. 31 Ağustos da bir Civic aldım. Aracı 5664 ten sorgulattım. Trafik şube den sorgulattım. Servisten sorgulattım. Trafik sigortası kesen yerden sorgulattım. Araç da hiç bir şey yok. Bu arada expertize gittik. Boya darbe değişen yok. On numara. Aracı aldın Ankara Polatlı'dan geldim Mersin'e 15 gün oldu. Ev alma Fırsatı Doğdu aracı satlığa koyduk. Malum foruma da koydum satlık diye. Arkadaşın biri Alıcı oldu msj Attı 5664 e. Ne gelsin ağır hasar kaydı. Beynimden vurulmuşa döndüm. Adamı aradım. Tel kapalı. Sordum soruşturdum. Herifin işi buymuş. Aracı kazalı gösterıyor. Siğortadan parayı almıyor. Arac satılınca siğortaya parayı öde diyor. Siğorta ödeyip hasar kaydını yapıştırıyor. Araç ıkı devir Görüyor kayıt öyle işliyor. Adalet kimi tutar sizce.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Aracınız
Çok geçmiş olsun. Gerçekten üzüldüm. Maalesef böyle insan müsvetteleri güzel ülkemde piyasanın içine ediyorlar ve güven duygusu diye bir şey bırakmıyorlar.

Bu anllatıklarınızı ispat edebilirseniz ve iyi bir avukatla zararınızın tamamını alabilir, hatta aracı iade edip tazminat bile kazanabilirsiniz.
[MENTION=636]fortuna1299[/MENTION]

Aracınız
Adamı bulabilirse...

Geçmiş olsun.

Adamın bır kac numarası var kapalı. Polatlı da Fatih Yücel diye bir herif. Asayiş galericiler herkes tanıyor. 30 Yaşında adam profesyonel olmuş. Dun galericinin birine durumu anlatım dedim. Adam bana Anlattı. Senın gıbı on kişi aradı beni diyor. Bu adam bir çok dosyası var ve halen aynı işi yapıyor. Adama ihtar çektım avukata yazdırıp noterden sonucuna gore savcılığa gidecem.

İşin garibi şimdi yine msj attım. 5664 e araç Kayıtlı değildir diyor. Ölüm mü öldürün mü. Kafayı yıyecem.

Aracınız
Çok geçmiş olsun bu şahsiyetler için ne söylenir bilinmez, umarım tez zamanda sonuca ulaşırsınız ama dava avukat vb işler gerçekten zor ve stresli. Allah tekrarını yaşatmasın.

Luvi

0
Vay arkadaş tekniğe bak. Bu Türk milleti cidden çalışıyor bazı konularda... Çok geçmiş olsun.

Trust

0
Aracınız
Bu adam bizim şirkette birine Toyota satmış geçenlerde konusu oldu.7 bin tl ye ucuz aldık adam sıkışmış diye seviniyordu sonradan çıktı kokusu geçmiş olsun.

Aracınız
geçmiş olsun..bu ülkede adalet bu kadar işte..kessen iki kolunu bak bakalım bi daha milleti dolandırabiliyor mu...

yalnız anlamadığım sağlam aracı nasıl kazalı gösterıyor.
Eğer ki sigorta aracı perte çıkarıyorsa ve parayı ödüyorsa sigorta hiç mi gelip bakmıyor bu araç pert mi nasıl kaza yaptı nerde yaptı vs...
burda sigortanın hatası var..sigortayı dava edip pert kaydı kaldırılabilir..araç sağlam satışı da almışssın..sadece o kaydın kaldırılması sorunu çözer..

yanlış anlamadım umarım olayı...

Sigorta değil de Exper ve sigortayı kesen acente bu işin içinde onları da dava Edicem. Ne demek bir arabanın dosyası 3 ay da kapanmaz. (Beni bekliyormuş)satışı veriyor şirket dosyayı kapatıyor. Siz bunun normal olduğuna inanır mısınız!!!arkadaşlar bu adamı not alın bunun adına 50 ye yakın araba var ve bu birilerinin canını daha yakacak.

Geri