Yeni honda civic benzin göstergesi

Aracınız
Merhaba; Yeni honda civic 2016 aracıma serviste BRC lpg taktırdım. Araç lpg`de iken benzin yaktıgını düşündüm. Daha sonra benzin ikaz lambasi yandı. Benzin ikaz lambası sönmesi için yaklaşık 6 litre kadar benzin aldım. Ancak araçta benzin yarım depo kadar gösteriyor. Bunun olması mümkün olmadığından Servis ile görüştüm, araca 450 TL.ye Yakıt Seviye Gösterge modülü takılması gerektiğini söyledi. Sorunun çözüleceğini bildirdiler. Konu hakkında bilgi sahibi olan arkadaşlar yazabilirmi? Tşk.

LG-H815 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=6215]Ayıntap27[/MENTION] Yakıt miktarını göstergede görmek istiyor iseniz modulü taktırmanız gerekiyor, modulü brc servisi de takıyor diye biliyorum brc de fiyatı daha uygundur bir araştırın derim.

Aracınız
350 tl 'ye montaj dahil fiyat almıştım BRC servisinde. Honda Servis malesef pahalı.

Aracınız
NoFeaR&Martenzit61; cevaplarınız için teşekkür ederim. Evet bende BRC ile görüştüm. Yakıt Seviye göstergesi adında bir modülün takılması gerektiği söylendi.
MERAK ETTİĞİM BU MODÜL OLMAZ SA OLMAZ MI? YANİ TAKILMASI ŞART MI? takılırsa bize eksileri varmı? Tşk.

Arkadaslar bu modulu sadece honda yada brc servisi takior die bi izlenim yaratmayin tup brc olsunda yada atiker yada bi baskasi lpg takan hemen hemen her yer bu modulu takior bende var mesela atiker gold modulu suan mintajli degil fakat gecen bi lpg ile denk geldim lavato bende takarim dedi yani demem o ki lpg isi ile ugrasan hemen hemen her firma takior bilginize

SM-N900 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Arkadaslar bu modulu sadece honda yada brc servisi takior die bi izlenim yaratmayin tup brc olsunda yada atiker yada bi baskasi lpg takan hemen hemen her yer bu modulu takior bende var mesela atiker gold modulu suan mintajli degil fakat gecen bi lpg ile denk geldim lavato bende takarim dedi yani demem o ki lpg isi ile ugrasan hemen hemen her firma takior bilginize

Osman abi benim tüp landirenzo onada takılabilir mi

SM-A500F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Lpg isi ugrasan ustalar yada bayiler bu problemi cozuyorlar her hangi bi lpg ustasina danis ben ce isini kesin cozer yoksa bnm lpg atiker gold oldugu halde aracima (2015 civic elangans ) takarim dedi ben taktirmadim sonucta elimde atikerin modulu var lpg nin 1000 bakiminda taktiricam

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
NoFeaR&Martenzit61; cevaplarınız için teşekkür ederim. Evet bende BRC ile görüştüm. Yakıt Seviye göstergesi adında bir modülün takılması gerektiği söylendi.
MERAK ETTİĞİM BU MODÜL OLMAZ SA OLMAZ MI? YANİ TAKILMASI ŞART MI? takılırsa bize eksileri varmı? Tşk.

Hocam size kalmış araçta benzin olduğunu bildiğiniz sürece göstergenin düşmesi sorun yaratmaz.

Arkadaşlar kısaca ben bu YAKIT SEVİYE GÖSTERGESİ MODÜLÜNÜ denilen cihazı takmalımıyım yoksa takmamalıyımım?

Fatih abi sensin herhalde çözmedin mi Hale'n bu modül işini servisin sana 100 lira dediği o parça ne işe yarıyor peki sormadın mı

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri