Civic FC5 Yeni Honda civic FC5 Eco Premium bluetooth ayarı

Aracınız
Civic FC5 2017
Selamlar civic aılesı yenı honda cıvıc fc5 eco premıum aldım araca blututh ıle nasıl baglanıcam ve eslestırecegım eskı sahıbının bılgılerı cıkıyor blututh a tıkladıgımda bunları nasıl sılcegım bunun hakkında bana yardımcı olabılır mısınız.. birde aracta kullanım kıtapcıgı kaybolmus bunu nasıl tedarık ederım servıslerde verılıyor mu verılıyorsada ucretlı mı acaba ??IMG_20191209_143329.jpgIMG_20191209_143333.jpgIMG_20191209_143344.jpgIMG_20191209_143353.jpg

S

Silinen üye 20336

Guest
Selamlar civic aılesı yenı honda cıvıc fc5 eco premıum aldım araca blututh ıle nasıl baglanıcam ve eslestırecegım eskı sahıbının bılgılerı cıkıyor blututh a tıkladıgımda bunları nasıl sılcegım bunun hakkında bana yardımcı olabılır mısınız.. birde aracta kullanım kıtapcıgı kaybolmus bunu nasıl tedarık ederım servıslerde verılıyor mu verılıyorsada ucretlı mı acaba ??Ekli dosyayı görüntüle 255797Ekli dosyayı görüntüle 255798Ekli dosyayı görüntüle 255799Ekli dosyayı görüntüle 255800
Aracınız hayırlı olsun. Kazasız belasız sorunsuz kullanmayı nasip etsin ALLAH(c.c).

Konu hakkında benim bilgim yok hocam.
Forumdaşların da büyük çoğunluğu mesailerini bitirip evlerine gitmektedirler yada hala çalışmaktadırlar.
Konu hakkında bilgisi olan forumdaşlarımız müsait olduklarında size yardımcı olacaklardır...

Keyifli forumlar.

Aracınız
Civic FC5 2017
Aracınız hayırlı olsun. Kazasız belasız sorunsuz kullanmayı nasip etsin ALLAH(c.c).

Konu hakkında benim bilgim yok hocam.
Forumdaşların da büyük çoğunluğu mesailerini bitirip evlerine gitmektedirler yada hala çalışmaktadırlar.
Konu hakkında bilgisi olan forumdaşlarımız müsait olduklarında size yardımcı olacaklardır...

Keyifli forumlar.
cok tesekkur ederım Allah razı olsun ğekı bu kullanım kıtapcıgını servıslerde var mıdır varsada ucretı hakkında bılgınız var mı ..

S

Silinen üye 20336

Guest
Rica ederim. Cümlemizden inşaALLAH... ??

Benim aracım 2018 model ve kullanım kitapçığı Honda Türkiye ‘nin sitesinde mevcut. Sizin aracınız kaç model bilmiyorum ancak honda.com.tr ‘de olan kullanım kitapçıklarının fotoğrafını ekliyorum. Sizinki mevcutsa oradan indirebilirsiniz. F2E19EFF-3BC6-445F-B8CC-7D1A53360460.png

Aracınız
Civic FC5 2019
Hocam hayırlı olsun. Birde su sekilde deneyin. Once ayarlar kismindan muhakkak Bluetooth on off kismi vardır. Onu on konumuna getirin.sonra kendi telefonunuzun Bluetooth acin ve honda ile eslesmeye calisin. Kendi telefonunuzun Bluetooth ismini ogrenin. Ekrandaki ile eslestirip sifreyi girin. Zaten ekranda sifre cikiyor. Du yanlis hatırlamıyorsam. .

.

Aracınız
Civic FC5 2017
Rica ederim. Cümlemizden inşaALLAH... ??

Benim aracım 2018 model ve kullanım kitapçığı Honda Türkiye ‘nin sitesinde mevcut. Sizin aracınız kaç model bilmiyorum ancak honda.com.tr ‘de olan kullanım kitapçıklarının fotoğrafını ekliyorum. Sizinki mevcutsa oradan indirebilirsiniz. Ekli dosyayı görüntüle 255801
tesekkurler hondanın sıtesınde mevcut fakat defter kıtap seklınde kagıt olarak verılmıyor mu bu kıtapcık pekı ben ıkıncı el aldıgım ıcın dosyaların ıcınden cıkmadı sıfır alınınca cıkıyor mu bu kıtapcık sanırım cıkmıyor cıksa oncekı sahıbı koyardı arac zaten sıfır gibi ))

Geri