Yeni Honda Civic FE Kasa 2022 ( Öğrenelim, Bildiklerimizi Paylaşalım )

Aracınız
Civic FB7 2014
Aracın sağ dikideki kamerası güzelde geri görüş kamerası çok kötü özellikle akşamları karanlık ortamda iyice kötü bunda bir iyileştirme güncelleme yada kamera değiştirme şansı oluyomu acaba

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Burdaki videoda sanirim sorunuzun cevabi mevcut dakika 5:15 den sonraki bolumde aciklaniyor fakat ingilizce anlatim mevcut tabi ama gormeniz yeterli olucaktir diye dusunuyorum.

Ad Soyad
Yunus Emre
Aracınız
Civic FE1 2021
Aracın sağ dikizdeki kamerası güzelde geri görüş kamerası çok kötü özellikle akşamları karanlık ortamda iyice kötü bunda bir iyileştirme güncelleme yada kamera değiştirme şansı oluyomu acaba

Güncelleme olmaz diye düşünüyorum olsada görüntü değişmez kamera değişimi yapılır fakat servis garanti vermez anca kendin kaliteli bir sistem alıp serviste taktırabilirsin orjinali gibi dururmu bilmem ama

Bugün alanya antalya arası 130 km gidiş 130 km geliş ortalama 260 km yol yaptım alanya antalya arası otobanda olsa çok fazla trafik ışığı olan çok işlek bir yol istanbul izmirdeki otobanlar gibi değil ayrıca tam sezon başı olduğundan arabayla gelen ukraynalılar ve uçakla gelenleri taşıyan tur otobusleri filan baya ortalık 56 idi trafikte bu vesileyle karışık bir yolda 120 km üstü hızlarda adaptif hız sabitlemeyi uzun süreli deneme şansım oldu gerçekten çok başarılı çalışıyor öndeki trafik aniden durduğunda bile ani sert fren yapabiliyo . Hafif yavaşlamalarda hallederim ama aniden durmalarda bana güvenme demiyo ani fren yapıyo. Ayrıca tüm bilgilendirmelerde öndeki aracı takip ederken 60 km ve altı hızlarda öndeki araç durunca civic te durana kadar yavaşlıyo diyolar ama bence aksilik olmasın diye böyle diyolar 118 km hıza sabitlediğimde bugün 0 a yani durana kadar yavaşladı kırmızı ışıkta öndeki araçla birlikte bunu paylaşmak istedim

Aracınız
Civic FC5 2018
Ben de yaklaşık 4 yıl fc5 eco elegance kullandıktan sonra superb aldım. Yaklaşık 6 ay superb kullandıktan sonra araca bir türlü alışamadım. Eco exe plus yeni kasa civic aldım. Çok kısa süreli tecrübelerime dayanarak söylemeliyim ki fc5 ile beygir gücü hemen hemen aynı olmasına rağmen bu aracın performansı bambaşka hissettiriyor. 182lik olan nasıldır tahmin edemiyorum. Umarım kroniklerle uğraşmayız.

Redmi Note 8 Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ben de yaklaşık 4 yıl fc5 eco elegance kullandıktan sonra superb aldım. Yaklaşık 6 ay superb kullandıktan sonra araca bir türlü alışamadım. Eco exe plus yeni kasa civic aldım. Çok kısa süreli tecrübelerime dayanarak söylemeliyim ki fc5 ile beygir gücü hemen hemen aynı olmasına rağmen bu aracın performansı bambaşka hissettiriyor. 182lik olan nasıldır tahmin edemiyorum. Umarım kroniklerle uğraşmayız.

Redmi Note 8 Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ben yeni kasa 182 hp exe+ sahibiyim hemen yukarda geçen gün yaptığım alanya antalya arası gidiş dönüş esnasındaki honda sensing tecrübelerimden bahsetmiştim bugünde alanya anamur arası gidip geldim o yolun methini duymuşsunuzdur dar bir yol asfalt kalitesi düşük ve çok sık keskin virajları var bir virajdan aynı anda 2 tır çok zor geçiyor ve o yoşda bugün hafif tempolu kullandım o keskin virajları hızlı şekilde çok rahat ve tempolu döndü ayrıca tır ve kamyon sollamalarında istkametteki düzlükler çok yetersiz olduğundan çok iyi bir hızlanma gerekiyordu ve beni her seferinde utandırmadan hızlı sollamalar yaptı özellikle f1 pedallardan vites düşürüp sollamaya çıktığımda çok tatminkar hissettirdi

Ad Soyad
Mustafa sar
Aracınız
Civic FE1 2021
Sileceklerden su fışkırtması özelliği bu kasa ile mi geldi? daha once varsa hangi yildan itibaren var? bilgisi olan var mı?

Ad Soyad
Yunus Emre
Aracınız
Civic FE1 2021
Geri