Yeni Honda Civic FE Kasa 2022 ( Öğrenelim, Bildiklerimizi Paylaşalım )

Aracınız
Civic FB7 2014
Aracınız
Amerika kitasindan Honda Civic getiren gordum. Biri Dodge F150 idi digeri FB2 idi. Biride Nissan maxima getirmisti bizim burada.
Bende goturmek istedim ama Turk plaka ile kullanmam mumkun degilmis.
Izmir alsancak limanindan teslim edip kapali konteynira $ 3600 civari para istemislerdi.
Birde USA kanunlari da ureticiden uygunluk belgesi gerekiyormus. Ben plakam ile gidemeyeceksem hic bir anlami yok gercekten. 45 gunde garanti veriyorlardi cogu transport firma.
Oradaki arabaların fiyatlarınıda düşünürsek tam bir aptallık olurdu

Inanin Yurt disina cikmak hatta yerlesmek isteyen insanlar icin tavsiyemdir kendi arabalariyla kendi plakalariyla gitsinler. Cok firsat cikiyor karsilarina
Reklamın en güzeli böyle oluyor çünkü. Gerçekten sağda solda paylaşmanın anlamı yok ama inanılmaz ilgi çekiyorsunuz. Bu sefer tekrar gidicem

Image1678044517.699355.jpg

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic aracım yok
Bende aynı durumu yaşıyorum. Michelin primacy 4+ için yol tutuş özelliğini kaybetme ve erken abs devreye girme sıcak havalarda sıkıntı yaratmasından bahsettiler. Falken kendimde kullandım çok ideal lastik ama taş sıçratma ve erken tükenmesi buyuk problem. Goodyear efficientgrip performance 2 ğzerine yoğunlaştım. Pek olumsuz yorum görmedim ama yanaktan yırtılma olayı yaşıyan var sizin bir bilginiz var mı
hiç bilgim yok hocam ne desem yalan olur. primacy 4ün normali ve s2'sini kullandım. hem yol tutuşu çok sıkıntıydı hem de 4 lastik de birinci senesinde atlama yapmaya balamıştı.

Ad Soyad
Ramazan Uçar
Aracınız
Civic FE1 2021
2022 model civic aldım ve ilk defa honda kullanıyorum. eski civic kasalarını hiç beğenmiyordum. ama bu kasa ile kesinlikle çok iyi bir çıkış yaptı honda. çevremden de çok güzel geri dönüşler aldım. bu kasa kesinlikle çok daha şık.

Ad Soyad
Levent Ç.
Aracınız
Civic FE1 2022
Merhabalar.
Ben eski FC5 exe+ ve şuan 2022 FE1 exe+ kullanıcısıyım. Ayrıca da eski özelliklerin bazılarının yeni kasada olmamasından muzdarip olanlardanım :) En çok takıldığım konulardan biri de, aracı kilitlediğimizde veya açtığımızda herhangi bir uyarı sesi çıkmıyor. Işıklar yanıp sönüyor ancak sesli uyarı bulunmuyor. Servise de sordum onlar da bulamadılar ve araştıracaklarını söylediler. Çözümü var mıdır?
Teşekkürler.

Geri