Civic FC5 Yeni Honda Civic Ortalama LPG Yakıt Tüketimi...

Benimde size yakın. Eğer İst da yasiyor benim gibi 10 km yolu 40 dk gidiyorsanız bu değerin üstünü çıkmanız zor gibi
Arkadaslar bugun yakit degerine baktim 267 km de 116 tl lpg yakmış benzine hesaba katmadan 43 kuruş yapıyor cok degilmi l. Klima yok D konumda sehir ici normal kullanimda

MI 8 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Benimde size yakın. Eğer İst da yasiyor benim gibi 10 km yolu 40 dk gidiyorsanız bu değerin üstünü çıkmanız zor gibi

Ben adana da yaşıyorum hocam ev ile isyeri mesafem 3km tabi bunun benzinden gecisi var onu daha hesaplamadim. Herhalde 50 kr bulur. Bu arada trafigi yogun olan bir sehir değil

O zaman bir ara kadrandaki yeşil ışığa dikkat ederek kullan bakalım. Eğer onu da denediysen hiç normal değil. Çünkü bu araba gaz pedalına haddinden fazla basılmasını istemiyor .
Ben adana da yaşıyorum hocam ev ile isyeri mesafem 3km tabi bunun benzinden gecisi var onu daha hesaplamadim. Herhalde 50 kr bulur. Bu arada trafigi yogun olan bir sehir değil

Aracınız
Civic FC5 2019
Sehir ici econ modu kullanmamizini tavsiye ederim honda ninda econ modu onerdigi zaten uzun yol sehir ici motor sagligi icin uygun degil.

SM-G920F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
Arabayı alınca ilk uzun yolumda 300 km sonunda istasyonda aldığım LPG ölçümü ile 100 km/ 8.2 Lt. LPG kullanmışım. , Aracın ölçümü 7.6 gibiydi yanlış hatırlamıyorsam.
TL bazında yazınca her ilde hatta her istasyonda fiyatlar farklı olduğu yanıltabiliyor. Benim ortalama Lt/Fiyat ile 28 krş gibi yakmış.

Geri