YENİ KASA CİVİC BENZİN Mİ LPG Mİ

Aracınız
Civic FC5 2019
Merhabalar fc5 exe aracımı satıp yeni kasaya geçmek istiyorum. Şu anki aracım eco modeli ve genel olarak memnunum. Yeni alacağım araç için kararsız kaldım. Yılda yaklaşık 40-50 bin km yol yapıyorum. İlk defa bir depo LPG’yi şehiriçi kullandım ve 11.6 litre ortalama gösteriyordu 297 km’ye 434 tl yaktı. Kısa mesafelerde LPG’ye geçmek de sürüyor bayağı, yani en az 5 litre de benzin yaktığımı düşünüyorum. Şehir içi 2 liraya yakın yaktığını varsayınca neden benzinli almayayım ki demek geliyor içimden:) Benzinli kullanan üstatlar deneyimlerini paylaşırsa sevinirim. Muhtemelen eco modelinden benzinliye geçen de vardır, en iyi kıyası onlar yaparlar.
Kazasız belasız sürüşler dilerim.

Aracınız
Civic FB7 2014
Merhabalar fc5 exe aracımı satıp yeni kasaya geçmek istiyorum. Şu anki aracım eco modeli ve genel olarak memnunum. Yeni alacağım araç için kararsız kaldım. Yılda yaklaşık 40-50 bin km yol yapıyorum. İlk defa bir depo LPG’yi şehiriçi kullandım ve 11.6 litre ortalama gösteriyordu 297 km’ye 434 tl yaktı. Kısa mesafelerde LPG’ye geçmek de sürüyor bayağı, yani en az 5 litre de benzin yaktığımı düşünüyorum. Şehir içi 2 liraya yakın yaktığını varsayınca neden benzinli almayayım ki demek geliyor içimden:) Benzinli kullanan üstatlar deneyimlerini paylaşırsa sevinirim. Muhtemelen eco modelinden benzinliye geçen de vardır, en iyi kıyası onlar yaparlar.
Kazasız belasız sürüşler dilerim.

Şu ana kadar sahip olduğum lpg'li araçlarımda yaklaşık olarak 500.000 km ye yakın yol yaptım. Hangi araç hangi marka LPG olursa olsun, bir kablo edinip ayarlarınızı kendiniz yapın ve aracınıza hem ekonomik hem de keyifle binin. Şu anki aracım Sportage 1.6 oto 136hp, yakıt ortalaması 11 litre civarında, lpg olmasa bir gün kapımda tutmam :) Önceki aracımda 2014 fb7 oto civic idi, lpg'li olmasaydı kesinlikle binmezdim.

Aracınız
Civic FC5 2019
Lpgye 2.12 kuruş indirim geliyor bu gece , bu saatten sonra LPG daha da rağbet görür tabi hemen yükseltmezlerse.

Geri