Civic FC5 Fc5 Kasa Civic Kasko ve Sigorta Ücretlerini Paylaşın Lütfen

Aracınız
Civic FC5 2019
hocam ben vakıfbanktan kullandım. 116 bin tlye kadar kredi veriyorlar. kredi oranları vadeye göre değişiyor.
18 ay 0.70
24 ay 0.74
30 ay 0.80
36 ay 0.84
.......
60 ay 1.05 diye biter.
350 tl dosya masrafı var.
hayat sigortası yaşınıza göre farklı fiyat çıkıyor. bana direttiler illa hayat sigortası olmalı diye. 3000 tl fiyat çıkardılar. ben kredi kullanmaktan vazgeçtim dedim. iki gün sonra aradılar genel merkez ile konuştuk hayat sigortası zorunlu değil sadece kasko zorunlu dediler. tamam dedim gittim krediyi 36 ay vade 0.84ten kullandım.
şu bir gerçek ki bu şartlarda uygun kredi daha önce hiç verilmedi.
Allah bu güzel ülkeme devletime zeval vermesin...

SM-A605F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Kasko ücreti ne kadar tuttu hocam plaka vs ekstra ne kadar ücret harcadiniz

Aracınız
Civic FC5 2019
kasko indirimsiz 2980 tl tuttu. trafik sigortasını da honda yaptı 1186 tl. plaka vs. başka ücret ödemiyorsunuz. plaka ve mtvyi bayi ödüyor. aracın peşinatını verip sözleşme yaparak aracı 10 gün sonra bayiden alırsanız mtv bayi öder. ben makyajlı kasa eco executive aldım. gerçekten çok memnunum. tek dezavantajı uzun yolda yol sesi bir tık fazla. ama olsun motor olarak en sağlamı honda. octavia mrgane ve civic arasında kalmıştım. kredi avantajı çıkınca civic aldım. kullandıkça iyi ki honda aldım diyorum. sizin için de hayırlısı olsun inşallah. Allah kaza bela vermesin
Kasko ücreti ne kadar tuttu hocam plaka vs ekstra ne kadar ücret harcadiniz

Aracınız
Civic FC5 2019
kasko indirimsiz 2980 tl tuttu. trafik sigortasını da honda yaptı 1186 tl. plaka vs. başka ücret ödemiyorsunuz. plaka ve mtvyi bayi ödüyor. aracın peşinatını verip sözleşme yaparak aracı 10 gün sonra bayiden alırsanız mtv bayi öder. ben makyajlı kasa eco executive aldım. gerçekten çok memnunum. tek dezavantajı uzun yolda yol sesi bir tık fazla. ama olsun motor olarak en sağlamı honda. octavia mrgane ve civic arasında kalmıştım. kredi avantajı çıkınca civic aldım. kullandıkça iyi ki honda aldım diyorum. sizin için de hayırlısı olsun inşallah. Allah kaza bela vermesin

Bugünhafta sonu bankayi arayamadım bakalım en fazla ne kadar kredi çıkaracaklar ona göre bakacaz artik

Aracınız
Civic FC5 2017
En az 50 bın tl cekebılıorsunuz dıye bılıyorum tasıt kredısı cektıgınız ıcın araca rehın koydular mı acaba ???

Aracınız
Civic FC5 2017
Sigorta(yanlış hatırlamıyorsam ethica) 926 TL, kasko sompo Japan 2800 küsür TL. Yararlandığımı bildiğim indirimler hasarsızlık ve 30yaş. Sigortacım aile büyüklerinin çocukluktan beri arkadaşı olduğu için en kapsamlı paketi en iyi fiyattan bulup yapıyor ben içeriğe çok da hakim değilim.

FC5 RS 54 ADM 896

Merhaba. 2016 eco exe aracım yeni trafik ve kasko fiyatlarını paylaşmak istedim.
Önceki kaskomdan hasarsuzlık ve indirim ile birlikte. Orient kasko 1950 tl
Trafik koru 545 tl.

SNE-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

S

Silinen üye 11736

Guest
708 TL trafik sigortası nippon, sigortacım zaten hepsi aynı fazla ödemeye gerek yok dedi. Trafikte fiyat nasıl daha aşağı iniyor. 2013te bir kazam vardı, hala çıkar mı kayıtlarda.

Redmi Note 8 Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
708 TL trafik sigortası nippon, sigortacım zaten hepsi aynı fazla ödemeye gerek yok dedi. Trafikte fiyat nasıl daha aşağı iniyor. 2013te bir kazam vardı, hala çıkar mı kayıtlarda.

Redmi Note 8 Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
2013'te sigorta seviyeniz kazanın durumuna göre seviyesi düşmüştür. Sonraki her kazasız senede seviyeniz 1 basamak artar. 7. Basamak sondur ve en uygundur. Birde her kazasız senenizde kazasızlık indirimi ek olarak yapılır. Sigortacınızdan kaçıncı seviyede olduğunuzu rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Geri