Civic FC5 Fc5 Kasa Civic Kasko ve Sigorta Ücretlerini Paylaşın Lütfen

Aracınız
Civic FK7 HB 2018
5300 ciddi rakam. Bakim vergi sigorta yattığı yerden yıllık 10 lira temiz. Gerçekten zor is

GM1913 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Genç yaşta 2 katına yakın çıkıyormuş. Birazda benim iş bilmemezliğim sanırım. Direk sigortamnet ten yaptırdım uygun olanı(serbest servis). Başka yere sormadım

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Civic FC5 2018
Genç yaşta 2 katına yakın çıkıyormuş. Birazda benim iş bilmemezliğim sanırım. Direk sigortamnet ten yaptırdım uygun olanı(serbest servis). Başka yere sormadım

Keşke araştırsaydiniz orient sigorta 1250 teklif verdi ama ben 2 ye ak sigorta tercih ettim. Yarin öbür gün olasi bir kazada sorun yasamamak adina aksigortadan yaptım hayırlısı seneye araştırırsiniz artik.

Aracınız
Civic FC5 2017
Keşke araştırsaydiniz orient sigorta 1250 teklif verdi ama ben 2 ye ak sigorta tercih ettim. Yarin öbür gün olasi bir kazada sorun yasamamak adina aksigortadan yaptım hayırlısı seneye araştırırsiniz artik.

Araştırınca bişi farketmıyor genç yaş Yuksek maddiyat lı arac, ılk araba, ilk sigorta eeee birde İstanbul kaza riski cok fazla onunn ıcın yuksek cıkıyor . Arkadasınn fiyatı duyunca benim kı yıne uygunmus

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
Bayinin verdiği rakamlar,
%50 hasarsızlık indirimim var
Eco Executive'e 625 Trafik Sigortası
2320 Kasko çıktı (Sınırsız IMM, Orjinal Cam eklettirdim)
Yıllardır Araçları Evleri ve Arabaları sigorta yaptırdığım Sigortacıma yolladım bakıyor. Eğer sorun yok derse yaptıracağım.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Araştırınca bişi farketmıyor genç yaş Yuksek maddiyat lı arac, ılk araba, ilk sigorta eeee birde İstanbul kaza riski cok fazla onunn ıcın yuksek cıkıyor . Arkadasınn fiyatı duyunca benim kı yıne uygunmus

Bence araştırınca çok şey farkediyor, özellikle bazı acenteler dönemsel indirimlere sahip oluyorlar ve yeni müşterilere bayağı ciddi indirim sunabiliyorlar.

Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Bence araştırınca çok şey farkediyor, özellikle bazı acenteler dönemsel indirimlere sahip oluyorlar ve yeni müşterilere bayağı ciddi indirim sunabiliyorlar.
Sıfır km Civic sport+ de şu an 4700 çıkıyor. IMM sınırsız serbest servis falan
Aynısı Golf 1.5 Highline 3000tl. Hondanın kaskosu çok çıkıyor. Audi A3 sportback 1.5 sport ile aynı çıkıyor hondanın

Aracınız
Civic FC5 2017
Hocam yaş genç ise fazla farketmıyor ben bundan bahsetmek istemiştim

gunesec

Özel Üye
Ekim ayında aldım aracı. Kasko indirimim vardı. 2000 küsür kasko, 1000 civarı trafik ödedim. Aracı aldığım bayide (efe Honda) yaptırdım. Bazı sebeplerden dolayı araştırma fırsatım olmadı ama kendi sigortacımdan başka yer oldu. Hatırladıkça kriz geçiriyorum, dengesizin teki park halindeki aracımaeski aracım) vurup kaçtı, kasko bana kitledi. Olan bana oldu yine. Böyle sistemin....

Ad Soyad
Çağrı Gül
Aracınız
Civic FE1 2021
2020 fc5
İlk aracım quick sigorta 1200 tl allianz kasko 2850 tl yaş 27

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri