Civic FC5 Fc5 Kasa Civic Kasko ve Sigorta Ücretlerini Paylaşın Lütfen

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Yaş 29, Meslek Öğretmen
Araç : 2020 Model Honda Civic Eco Elagance
Trafik Sigortası: Ethica Sigorta 381,63 Tl (7.Basamak)
Kasko : Allianz Sigorta 1566,65 Tl (İmm 2.500.000.00 TL) Manevi Tazminat 625.000 Tl İkame Araç 2x15 Gün), Cam Muafiyetsiz, Serbest Servis Seçimi, 0 Muafiyet.
Trafik sigortası fiyatı bence gayet uygun :) Kaskoda IMM değerinin yüksek olması da oldukça faydalı olmuş (y)

Trafik sigortası fiyatı bence gayet uygun :) Kaskoda IMM değerinin yüksek olması da oldukça faydalı olmuş (y)

Kasko var olduğu için zorunlu sigortayı boş haliyle yaptırdım, imm nin yüksek olmasını yaptıracak arkadaşlara tavsiye ederim, yakın bir tanıdıgımız zincirleme kaza sonrası hala kaskonun karsılamadıgı tutarı maaş kesintisi ile ödüyor.
Saygılarımla iyi günler.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
Kasko var olduğu için zorunlu sigortayı boş haliyle yaptırdım, imm nin yüksek olmasını yaptıracak arkadaşlara tavsiye ederim, yakın bir tanıdıgımız zincirleme kaza sonrası hala kaskonun karsılamadıgı tutarı maaş kesintisi ile ödüyor.
Saygılarımla iyi günler.

En güzeli sınırsız yaptırmak.

Ad Soyad
Efe EFE
Aracınız
Civic FC5 2020
Anadolu sigorta 1990 lira teklif vermişti sınırsızda ray sigorta ya 860 liraya 500 bin imm kasko yaptırmayı tercih ettim. Sınırsız iki katından fazla tabi kendini insanın güvence altına alması güzel ama trafikte kasmışız binen araç sayısı bile oldukça fazla olduğunu düşününce yeter demiştim
Bugün bende 18 Mart ta bitecek kasko ve sigortamı yeniledim. 2020 eco elegance
789 Ray sigorta 300 bin imm yetkili servis ve muafiyetsiz - kasko
426 Türkiye sigorta standart imm - trafik

son basamak ikiside hasarsızlık devam ediyor. Ray sigorta 5 yaş alti bebeği olanlara extra uygulanan bir indirimden faydalandırdı sigortacım geçen yıl aynı kasko icin 1350 lira ödeme yapmıştım. (Geçen yıl birde on cam değişimi yaptırmama rağmen )

Ray sigortadan yaptırdığım kaskonun imm değeri (300bin) kafama yatmıyordu. Bugün zeyil ile 500 bin imm yaptırdık fark olarak 70 lira çıktı.

En güzeli sınırsız yaptırmak.

Birde bu imm değeri içine bizim aracımızda oluşan hasar tutarıda dahil mi acaba...

misal bizim araçta 50 bin hasar oluştu karşı taraf pert ve 500 binlik bir araç kusur %100 bizde bu durumda 500 bin imm her iki aracı da yaptırır mı? Yoksa kusur bizde iken iki aracın toplamı 500 bin mi olacak demek???

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Birde bu imm değeri içine bizim aracımızda oluşan hasar tutarıda dahil mi acaba...

misal bizim araçta 50 bin hasar oluştu karşı taraf pert ve 500 binlik bir araç kusur %100 bizde bu durumda 500 bin imm her iki aracı da yaptırır mı? Yoksa kusur bizde iken iki aracın toplamı 500 bin mi olacak demek???
İMM tutarı karşıdaki hasarli araç için konulan limittir, aracın kendi bedeli hariçtir.

Anadolu sigorta 1990 lira teklif vermişti sınırsızda ray sigorta ya 860 liraya 500 bin imm kasko yaptırmayı tercih ettim. Sınırsız iki katından fazla tabi kendini insanın güvence altına alması güzel ama trafikte kasmışız binen araç sayısı bile oldukça fazla olduğunu düşününce yeter demiştim

Herhangi bir şirketten kaskonuz mevcut ise kaza anında sizin aracınızın tamiri veya pert durumunfs kasko sizin aracınızı karşılar imm karşı tarafa verdıgınız hasarı teminat altına alır örnegin 0 bir s serisi mercedesi pert edip suclu olduguz durumda imm niz düsük ise evınıze aracınıza maasınıza gelen hacizler ile ömrünüz gecer.

2020 Eco elegance aracımın sigorta bedeli 2354 TL çıktı.gecen yıl benim hatamdan dolayı 2100 TL lik bir kazaya karıştım.karsi tarafın 2100 TL sinide bana sonradan rücu ettiler nakit ödedim.yani benim cebimden nakit çıktı.buna rağmen bir yıllık araca 2354 normal mi.size ne kadar cikti

Redmi Note 9 Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri