Civic FC5 Yeni trim bölgesi

Aracınız
Civic FC5 2020
Merhaba araçta uzun süredir bulamadığım zırıltı şeklinde sanki saçların birbirine vurması tarzı ses vardı tüm göğüse vb gelirdi bu ses . Aracı başkası kullanırken keşfe çıktım bu fotoğrafta belirttiğim yerden geliyor varmı bir çözümü başına gelen vb ?IMG_4697.JPG

2015 FB7 eco elagance
2020 Fc5 Eco Executive

Benim aracım 2018 model
aracımda'da ön göğüste 1500 devir'de iken trim sesi geliyor.fakat hala çözemedim nereden geldiğini.Sanıyorum ekranın arka kısmında içerilerden geliyor diye tahmin ediyorum.Araç garantili olduğundan en iyi çözüm servise danışıp kayıt açtırmak olacaktır.Sonuçta yetkili servisin daha önce başına bu tip bir sorun geldiyse ne yapacağını bilirler diye düşünüyorum.

VIA_F2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Civic FC5 2020
Benim aracım 2018 model
aracımda'da ön göğüste 1500 devir'de iken trim sesi geliyor.fakat hala çözemedim nereden geldiğini.Sanıyorum ekranın arka kısmında içerilerden geliyor diye tahmin ediyorum.Araç garantili olduğundan en iyi çözüm servise danışıp kayıt açtırmak olacaktır.Sonuçta yetkili servisin daha önce başına bu tip bir sorun geldiyse ne yapacağını bilirler diye düşünüyorum.

VIA_F2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Servis araç bizde 2 gün kalacak bırakmanız lazım vb diyerek müşteriyi bırakmama yönünde yönlendiriyor ama ben tamam 2 gün kalsın sökün bakın diye bıraktığımda 3 saate araç hazır gelin alın dediler . Yaptıkları işlem plastik birleşme noktalarına bez bant yapıştırmaktan ibaret . Forum içi multimedya sökümü ve ses gelen yerleri gösteren başlıklar mevcut inceleyip kendiniz yapabilirsiniz . Benim yukarıda bahsettiğim noktadan gelen zırıltı sesi muhtelemen multimedyaya klima fan ızgaralarınada geliyor çünkü koltuk altı klima borusu var arkaya ısıyı ileten . Oradaki titreme zırıltı sesi klima borusu geçen heryere geliyor diye düşünüyorum

2015 FB7 eco elagance
2020 Fc5 Eco Executive

Aracınız
Civic FC5 2020
Yukarıda belirttiğim yerden gelen sesi buldum sanırım , videoda gördüğünüz üzere araç altı saç olan kısma mıcır taşları kaçmış araç hareket halindeyken taşın yaptığı titreşim tüm araç içinden geliyormuş Şuana kadar o zırıltıyı duymadım ancak arabayı başkası kullanırken arka tarafa geçip dinlemek gerek.

2015 FB7 eco elagance
2020 Fc5 Eco Executive

Aracınız
Civic FC5 2018
Merhabalar

1500 devirlerde Göğüsten ses gelme problemi bende de vardi, uzun süre bulamamistim, sonra problemin silecek suyu hortumunu tutan klipsin yerinden oynayıp saça vurduğunu anladık oturtunca yerine bir daha gelmedi ses,yalnız bulana kadar çok moralimi bozmuştu,sesi tek basiniza bulamazsınız,yanınıza mutlaka birini alıp dinleyin

CPH1931 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Merhabalar

1500 devirlerde Göğüsten ses gelme problemi bende de vardi, uzun süre bulamamistim, sonra problemin silecek suyu hortumunu tutan klipsin yerinden oynayıp saça vurduğunu anladık oturtunca yerine bir daha gelmedi ses,yalnız bulana kadar çok moralimi bozmuştu,sesi tek basiniza bulamazsınız,yanınıza mutlaka birini alıp dinleyin

CPH1931 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Hocam o bölgenin resmini atma şansınız varmıdır

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri