Yerli Otomobil Tanıtım Açıklaması

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Yerli otomobilin tanıtım tarihi ile ilgili haberin detaylarına linkten ulaşabilirsiniz,

WolfRaM

Özel Üye
Aracınız
Civic FC5 2019
Uygun bir fiyatı olduktan sonra ne olursa olsun destek için bence alınabilir
Ha ilk başta çok sorunlar olur vs ama bunlara ülke için bir noktaya kadar katlanılabilir diye düşünüyorum.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

VaiN

Özel Üye
Ad Soyad
Uğur Şenyavaş
Aracınız
Diğer Markalar
ÖTV oranı aynı olduğu sürece fiyat uygun olmaz kanımca. Yerli otomobile özel düşük vergi koyarlarsa diğer firmaları kaçıracaklarından onu da göze alamazlar. Ne olur nasıl olur kaça olur açıkçası ben de merakla bekliyorum. Bu tanıtımda ne kadar bilgi verecekler bir de onu merak ediyorum. Motorla ilgili teknik özellikleri falan verecekler mi? Tahmini çıkış fiyatından bahsedecekler mi? Bir sürü soru var kafada :)

Aracınız
Civic FC5 2019
Arkadaslar yerli otomobil elektirikli olacak 2 adet SUV, 1 adet C segment 500km menzili olacakmis ins. Turkiyede sarj istasyonlarinin alt yapisini dusunurler hic bir alt yapi yokken almak ne kadar mantikli bilemiyorum. cikartacakti benzin dizel fiyati uygun cekecekti herkes alacakti ama bu yanlis strateji bana gore dizel benzili bir aracin yokken direkt elektirikli arac piyasasina girmek bence yanlis verilmis bi karar..

SM-G920F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
Elektrikli bir arabanın yerli olma şansı %0.
Yıllardır insanları kandırdılar yerli diye diye. Tasarımını yurt dışı firması yapıyor, motorunun içindeki malzemeleri kim bilir nerede ürettiriyorlar; sonuç yerli.
Göreceğiz bakalım %kaç yerli.

Geri