yetkili servis mi?özel servismi?

Trust

0
Aracınız
arkadaşlar uzun zamandan beri tartışılıp genellikle kararsız kalınan bi durum var kimi yetkili servis diyor kimi özel servis diyor şöyle etraflıca bi muhabbet olsun konuşalım.benim şahsi fikrim yetkili servis çogu arkadaşım yetkili servisin fiyatlarından oldukça şikayetçi bazı illerde özellikle izmir de fiyatlar oldukça yüksek kimi zaman onlara hak vermiyor degilim.

garanti bakımından çok faydasını gördüm kimi zaman ugraştırdılar kimi zaman hiç sorun çıkarmadan işlerimi hallettiler özel servislerden agzı yanmış biri olarak siz neler söylemek istersiniz?

Aracınız
Valla hocam ben 2.el arac,alacak olsam yetkili servis bakımlı olmasını isterim..yılda 200 tl eksik vermek için bu riske girmem..sonucta hepimiz satacaz yenilceza araclarımızı.. kı alıcı aracı sorgulamak istediğinde yetkili serviste kaydı olmayan bir arabaya ne kadar guvenebilir ki..satarken sigortamız olacak kesinlikle servis bakımlarımız..

Trust

0
Aracınız
Evet daha önceki sattigim araçlarda hep sordular bakım olaylarını yukarda dediğim gibi bence yetkili servis mantıklı.
Bazen abartılı durumlar oluyor hava polen fikitresini anlarım ama yağ götürenler oluyor belki hondanin kullandığı yağ dan daha kaliteli olsada garanti olayı riske giriyor bana göre mantıksız olaylar

Aracınız
ankara da çoğu özel servis yetkili servisten ayrılan ustalarla çalışıyor.
yetkili servisler saatlik ücretle aracınızı tamir ettiği için fiyatlar yüksek. yanılmıyorsam saati 100 tl civarı
ankara da çoğu büyük özel servis yetkili servis çıkışlı usta çalıştırıyor.
diyeceksiniz ki ustalıkları çok mu iyi?
montajı güzel yapıyorlar.
mesele problem tesbiti. öyle bi ustaya rastgelmedim henüz.

Aracınız
sanırım garanti bozulmasın diye servis zorunlu :(

Aracınız
Bayilerin servisleri Garanti bittikten sonra çay icmeye bile gidilmeyecek bir yer.
Ama bayi olmayan yetkili servisler oluyor bazı yerlerde hem ucuz hem iyi. Garanti kapsamında hemde :)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Garanti kampsamında ki sıfır araçlar da, yetkili servis derim.
Garantisi bitmiş veya garanti dışı kalmış araçlarda, güzel bir özel servis daha mantıklı.

Aracınız
Garanti varken yetkili servis.
Garanti bitince yağ değişimi özel servis. Diğer bakımlar yine yetkili servis!

garanti varken yetkili servis. garanti bittikten sonra basit isler icin (yag, filtreler....vs) ozel ama triger, swnziman yagi...vs gibi biraz karmasik isler icin bile dahi yetkili derim.....

ancak durust daha once yetkili serviste ustalik yapmis, sadece honda bakan bir ozel servis bulursam garanti bitisi her is icin ozel servis derim

mengu

0
Aracınız
Yarın götürcem 40 bin bakım için Çamkırana, LPG dahil 900 lira tutar diyenler var .duv.

Geri