Civic FD6 Yetkili servis özel servis

Selamın aleyküm arkadaşlar fd6 aracıma baştan sona bakım kontrol yaptırmak istiyorum ankara yada kayseride ikamet edip önerceceği yer olan var mı bide yetkili servis mi özel servismi görüşleriniz benim için önemli. Teşekkürler

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Yetkili servis çok pahalı olur ama kafan rahat olur. Bende 2010 model aracımın bakımlarını hala yetkili serviste yaptırırım. Ankara Bora'yı yercih ediyorum ben. Aksaray'dan Ankara'ya gidiyorum bu iş için. Kayseri'yi bilmiyoum servis olarak ama Konya Toros'dan bilerek ve isteyerek uzak duruyorum :) Ankara Efe desen zaten müşteri ben miyim yoksa onların gözünde kum torbası mıyım belli değil. Parayı veren ben, müşteri temsilcisinin azarlamaya çalıştığı yine ben. Ama yer mi? Yemez ağ... s..tım ve bir daha girmemek üzere çıktım bayiden.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ankara bora servis ve kadir usta dediler de bilmiyorum geçen yıl samsunda arkadaşım hondayı yaptırdı yolda lastikler çıktı kaza yaptı araç ağır hasar aldı bu yüzden bakım yapacak insan önemli bence

Aracınız
Civic FD6 2009
Ankara bora servis ve kadir usta dediler de bilmiyorum geçen yıl samsunda arkadaşım hondayı yaptırdı yolda lastikler çıktı kaza yaptı araç ağır hasar aldı bu yüzden bakım yapacak insan önemli bence

Benim aracım da Ankara plaka ve üzerine bora etiketi var. Tercih edilebilir.

Geri