Youtube video konu önerisi

Hangi video konusu size daha cazip geliyor?

• Araç içi kamera ile uzun yol videoları (1.5x hızlandırılmış)

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    25
Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
Arkadaşlar merhaba,
Elimden geldiğince ve imkanlar el verdiğince youtube a arabayla ilgili videolar hazırlıyorum. Bunları da forumda paylaşıyorum.
Sizlerin youtube'da araba ile ilgili hangi tür videoları daha çok görmekten hoşlanacağınızı merak ediyorum.
Anketteki şıklar haricindeki fikirlerinizi yorumlarda yazın lütfen :)

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
@gkhnbkkl Elinize sağlık, honda ile ilgili çektiğiniz videoları forum içerisinde paylaşmanız kullanıcılar içinde faydalı oluyor ve olacaktır (y) Bu arada anketi birden çok seçenekli yapar iseniz daha iyi olabilir :)

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
@gkhnbkkl Elinize sağlık, honda ile ilgili çektiğiniz videoları forum içerisinde paylaşmanız kullanıcılar içinde faydalı oluyor ve olacaktır (y) Bu arada anketi birden çok seçenekli yapar iseniz daha iyi olabilir :)
Sağolun hocam, gelen eleştiri ve öneriler ile daha iyi içerikler çıkarmaya çalışıyorum :)

o da aklıma geldi ama tüm şıkların seçilme ihtimali yüksek diye en çok izlenmesi istenilen türün işaretlenmesi gerektiğini düşündüm :D

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
@gkhnbkkl Kullanılabilecek oy sayısı ayarlanabiliyor ;)

1602687615511.png

Aracınız
Civic FC5 2017
tanıtım videosu cekebılırsın dostum aracını tanıtan bir video fena olmaz aracta memnunluk durumu içeri aldığı ses vs yalıtım bu gibi konularda n bahsedebilir sın çünkü bir aracı kullanmadan yada bir kaç kez kullanmak farklı yorum getırır uzun dönem kullanmak farklı yorum getırır... bu arada YouTube adresi ni paylaş abone olup destek saglıyalım

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
@gkhnbkkl bir kişi en fazla 2 konuya oy verebilecek şekilde biraz izinsiz modifiye ettim çünkü sadece bir tanesini seçmek bana mantıklı gelmedi, youtube içeriğinde tek bir konudan ziyada birçok konuya yönelmek lazım, eğer tek tercih olmasını istiyorum diyorsanız tekrardan düzenleyebilirim :)

gunesec

Özel Üye
Arkadaşlar merhaba,
Elimden geldiğince ve imkanlar el verdiğince youtube a arabayla ilgili videolar hazırlıyorum. Bunları da forumda paylaşıyorum.
Sizlerin youtube'da araba ile ilgili hangi tür videoları daha çok görmekten hoşlanacağınızı merak ediyorum.
Anketteki şıklar haricindeki fikirlerinizi yorumlarda yazın lütfen :)

Emeğinize sağlık. ???
Ses sistemleri olsa süper olur

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
@gkhnbkkl bir kişi en fazla 2 konuya oy verebilecek şekilde biraz izinsiz modifiye ettim çünkü sadece bir tanesini seçmek bana mantıklı gelmedi, youtube içeriğinde tek bir konudan ziyada birçok konuya yönelmek lazım, eğer tek tercih olmasını istiyorum diyorsanız tekrardan düzenleyebilirim :)
Ben de sonradan 2 seçenek yapacaktım ama düzenleme kalkmış eline sağlık teşekkür ederim :D
Dediğin gibi her konuya yönelmek gerekiyor ama ayırabildiğim vakit sınırlı olduğu için öncelik belirlemem gerekti :)

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
tanıtım videosu cekebılırsın dostum aracını tanıtan bir video fena olmaz aracta memnunluk durumu içeri aldığı ses vs yalıtım bu gibi konularda n bahsedebilir sın çünkü bir aracı kullanmadan yada bir kaç kez kullanmak farklı yorum getırır uzun dönem kullanmak farklı yorum getırır... bu arada YouTube adresi ni paylaş abone olup destek saglıyalım
emoji1303.png

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Hocam ilk aklıma gelen şey şu oldu zaten büyük otomobil kanalları araç tanıtımı çekiyor o yüzden o topa girmeyeyim demiştim, ama sizin yorumunuza katılıyorum, onlar kısa dönemli test arabası alıp o şekilde video çekiyorlar. Uzun dönem test videosu çekebilirim.
Yorum için teşekkür ederim.
Kanalın linkini imzaya ekledim şimdiden destek için sağolun ? (y) ?

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Güzel paylaşımlar olmuş emeğinize sağlık.

Geri