Civic FC5 Yüksek hızda kaputa bi haller oluyor yardım

Arkadaslar selam 2019 dizel civic kullanıyorum. Gecen uzun yola gittim 150 km civarı hız ve üstünde kaputta oynama, zıplama farkettim farklı hareketler oluyor.

Basina gelen varmi?

SM-J510FN cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ugr60

0
Arkadaslar selam 2019 dizel civic kullanıyorum. Gecen uzun yola gittim 150 km civarı hız ve üstünde kaputta oynama, zıplama farkettim farklı hareketler oluyor.

Basina gelen varmi?

SM-J510FN cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
2018 dizel aynı sorun bende de var. 30km bakımında servise söyledim kaput izolasyonu yapılacak bunun için sabah erken saate randevu almanız lazım dedi artık birdahaki bakıma kaldı yada yolum falan düşerse ozaman yaptıracam. Yani çok önemsemeyin kronik bir sorun bu keyfinize bakın güvenlik açısından bir problem teşkil etmiyor.

LG-H850 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Fc5 kasalarda rastlanan bir sorun, özellikle şiddetli bir rüzgar varsa kaput bildiğin dans ediyor,kaput altı siyah vidalardan aşağı düşürüp biraz önüne geçiyor servis...

Aracınız
Civic FC5 2019
Bende de ayni sorun var yuksek hız ve rüzgarlı havada 150 180 arası dalgalanma oluyordu kaput açılacak diye çok panik oldum servise söyledim kaputun orada takozlar var siyah iki tarafta onu biraz yükselttiler ayni seviyede olacak yani birini iki tur çevirirseniz diğeri de ayni tur olacak şekilde ayarlandı ha tam düzelme olmadı ama bayağı bir azalma oldu zaten o hızlara keyfe keder aya sıra yaptığımız için sorun eez oldum

POCOPHONE F1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri