Civic FB7 yüksek hızlarda frenleme yaparken titreme sorunu

Arkadaşlar abilerim aracım civic sedan 2013 yüksek hızlarda frenleme yaparken araçta titreme oluyor frene ne kdr cok basarsak titreme o kadar artıyor bu sorunu benden başka yaşayan varmı heleki 170 lerde frenleme yapmaya kalkarsak frene basmaya başladıgında resmen araba sallanmaya başlıyo bir kere başka bir civic sedan a binmiştim 2013 tanımadıgım birisi o da aynı sorunu söyledi yeni aldım ama yüksek hızda frenleme yaptıgımda araç titriyor diyordu sizdede varmı bu sorun acaba ? yarın sabah servise gidicemde ledli sis farımı değiştiricekler bu konuyuda deyinmek istiyorum neler yaptırmamız lazım terakkide bi usta alıp bi otobana cıkıcam ve sorunu bizzat yaşattırıcam genel sorunmu bazı araçlardamı var bu sorun onu mrk ediyorum sadece.

Arkadaşlar abilerim aracım civic sedan 2013 yüksek hızlarda frenleme yaparken araçta titreme oluyor frene ne kdr cok basarsak titreme o kadar artıyor bu sorunu benden başka yaşayan varmı heleki 170 lerde frenleme yapmaya kalkarsak frene basmaya başladıgında resmen araba sallanmaya başlıyo bir kere başka bir civic sedan a binmiştim 2013 tanımadıgım birisi o da aynı sorunu söyledi yeni aldım ama yüksek hızda frenleme yaptıgımda araç titriyor diyordu sizdede varmı bu sorun acaba ? yarın sabah servise gidicemde ledli sis farımı değiştiricekler bu konuyuda deyinmek istiyorum neler yaptırmamız lazım terakkide bi usta alıp bi otobana cıkıcam ve sorunu bizzat yaşattırıcam genel sorunmu bazı araçlardamı var bu sorun onu mrk ediyorum sadece.
Bende sadece kirmizilarda dururken hafif sallanma oluyor. Ama sizin ariza disk yamulmasi gibi.

Trust

0
Aracınız
Araç kaç binde bilmiyorum ama genelikle diskler sıcak iken su girmesi falan diski bozuyor.büyük ihtimal ile torna yapar servis daha sonra değişim yapıyorlar.

23 binde araç. ve az bi sarsıntıta deyil ana yola ne zaman cıksam genelde hep aynı yerde basarım 170 180 190 oldugu kadar ama cok sarsıntı var ilk zamanlarda yoktu galiba tam hatırlamıyorum yarın servise gittigimde söylicem ama ayrıyetten ücret isterlermi ki ?

Trust

0
Aracınız
Eğer yüksek hızda yapıyor sa zamanla o olay 100 km hıza kadar düşer.büyük ihtimal ile torna yapacaklar yada değişim yapıp size fren balataları da değişecek ama ücreti sizden alalım derlerse kabul etmeyin.sadece diskler değiş se de olur.bütün işlemler garanti den sizden bi ücret alınmaz.

anladım abi saolasın babamda yanımda olmucak ı için bu durumlrda hep sessiz kalıyorum simdi değiştiricez deseler şu şu kadar ücret isteseler yine tamam derim böyle birisiyim ben :D en iyisi yarn konustugumda sizin lafınıza bakaraktan degiim yapılacak derlerse fiyat isterlerse ne fiyatı kardeşim 23 bin km deki aracn balataları değişmesi gerekiyor benden para istiyorsnz hayatta vermem garantili bu araba servise o kadar para döküyoruz derim yada demeye calısırım diyeyim :) torna olursa zaten para istemezler diye düşünüyorum.

Trust

0
Aracınız
2010 fd6 3 yıllık garantisinin bitmesine 1 gün kala önleri garanti den değiştiler .
Tabiki yükses ses ve baskı ile

Aracınız
ismail abi yaptırır,, yaş itibari ile bende pısırık kalıyorum o konularda babam olsa terör estirir ama git yaptır işte diyoo :D

bende 66bin km oldu şuana kadar öyle bişi olmadı 140 150 giderken bi ara direksiyonda boşalma oluyordu onuda rotlans yaptırdım hallettiler ..

:mad:avansis ismail abi bu arada eniştemede aldıgımız f1 vites 2014 elegance denedimde,, manuelle ciddi fark var yani bizim manueller daha canlı yokuslarda daha seri :D

Trust

0
Aracınız
Manüel gerçekten istekli ama ne bileyim otomatigin rahatı birseyde yok artık çoğu firma çift kavrama ile manüel ve otomatik performansını arasını kapattı honda herseyde olduğu gibi bundada geriden geliyor malesef [MENTION=42]eternaltr[/MENTION]

Geri