Yurt dışından cvt şanzıman yağı getirme

Aracınız
Civic FC5 2017
Arkadaslar malum fc5 otomatiklerde kullanilan atf-2 şanzıman yagi turkiyede en ucuz yerde 600 tl. Ben ticari taksi olarak kullaniyorum ve 5 ayda 40 bin km yapiyorum. Şu an 80 bindeyim
Ve ikici yagi degistirdim. Sormak istedigim bu yagin aynisi ebay de 30 dolar civari. Acaba ebayden bu tur siparis veren oldumu aranizda? Bazi urunlerde vergi ve kargo ucreti olmadigi yaziyor. IMG_9822.JPGIMG_9827.JPG

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
Ebay'dan aldığınız ürün için gümrük bedeli ödersiniz kesinlikle. kargo ücreti olmayabilir onuda sepete ekledikten sonra türkiyeyi seçtiğinizde belli olur. Ama vergisiz gümrük bedelini ödemeden alamazsınız. Ona göre hesabınızı yapın.

Arkadaslar malum fc5 otomatiklerde kullanilan atf-2 şanzıman yagi turkiyede en ucuz yerde 600 tl. Ben ticari taksi olarak kullaniyorum ve 5 ayda 40 bin km yapiyorum. Şu an 80 bindeyim
Ve ikici yagi degistirdim. Sormak istedigim bu yagin aynisi ebay de 30 dolar civari. Acaba ebayden bu tur siparis veren oldumu aranizda? Bazi urunlerde vergi ve kargo ucreti olmadigi yaziyor. Ekli dosyayı görüntüle 250832Ekli dosyayı görüntüle 250833

Kargo+gumruk ile 70$ i bulur.
Yani her halukarda kar edersiniz.
Ben de ilk bakimda bunu dusunmustum ancak garantiyi ilk bakimda bozmak istemedim:)

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
@tombilibu Kimyasal ürünlerin gümrük girişinde sorun çıkabiliyor bu durum yağ için geçerli mi bilmiyorum.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Yağ getirtmek kimyasal sıvı olduğu için özel izinli ithalat harici yasak diye biliyorum :unsure: genelde petrol işleri ile uğraşan şirketlerin yağ ithalat izinleri mevcut.
İlk mesajdaki n11 ilanında görülen, orjinal Honda şanzıman yağlarını satanda Ankara'da bir petrol şirketi olarak görünüyor (kendimde şanzıman yağlarını ordan aldım).

Geri