Civic FB7 Civic Fb7 Karter Muhafaza Plastiği Eksikliği ve Tamamlanması.

Hakan Uzun

0
Yönetici
Arkadaslar arkadasimda 2013 model elegance arac var onda karter muhafaza plastigi mevcut yani kaputu acinca yol gozukmuyor benim aracim ise 2014 makyajli ve bende karter muhafaza plastigi yok servisi aradim sordum sizin aracta yok hatta oyle bi parca yok dediler dedim arkadasimda var olamaz dediler️ yani sorunum bunu nereden temin edebilirim? Dun izmitten bursaya gittim geldim arabam tertemizdi bugun kaputu bi actim tum camur kir arabanin motoruna dolmus hani darbe aninda karteri koruyacagini dusunmuyorum plastik oldugundan en azindan kiri camuru almaz diye dusunuyorum yardimlarinizi bekliyorum

Sent from my iPhone using Tapatalk

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Hocam o parçayı sanırım kaldırdılar, temiz tutma haricinde pek bir işe yaramaz.

Aracınız
Gereksiz ağırlık, 3-5 kg da olsa gereksiz. Kir toz pislik zaten motoru etkilemiyor. Dert etmeyin bence

Hakan Uzun

0
Yönetici
Karter muhafaza plastigi

Karter muhafaza plastigi

Gereksiz ağırlık, 3-5 kg da olsa gereksiz. Kir toz pislik zaten motoru etkilemiyor. Dert etmeyin bence

Ben oyle dusunmuyorum arabayi aldigim hafta altina poset girmisti erimis kokmaya basladi motordan duman cikti bi baktik naylon o olsaydi olmazdi mesela

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Arkadaslar arkadasimda 2013 model elegance arac var onda karter muhafaza plastigi mevcut yani kaputu acinca yol gozukmuyor benim aracim ise 2014 makyajli ve bende karter muhafaza plastigi yok servisi aradim sordum sizin aracta yok hatta oyle bi parca yok dediler dedim arkadasimda var olamaz dediler�� yani sorunum bunu nereden temin edebilirim? Dun izmitten bursaya gittim geldim arabam tertemizdi bugun kaputu bi actim tum camur kir arabanin motoruna dolmus hani darbe aninda karteri koruyacagini dusunmuyorum plastik oldugundan en azindan kiri camuru almaz diye dusunuyorum yardimlarinizi bekliyorum

Benim aracı alırken özellikle sormuştum, metal değil plastik koruyucu var gayet iyi demişlerdi, bence motorun temiz kalmasına yardımcı özellikle taşlıklı ve çamurlu yollarda sürekli gidiyorsanız.

Hakan Uzun

0
Yönetici
Benim aracı alırken özellikle sormuştum, metal değil plastik koruyucu var gayet iyi demişlerdi, bence motorun temiz kalmasına yardımcı özellikle taşlıklı ve çamurlu yollarda sürekli gidiyorsanız.

Evet hocam kesinlikle haklisinizda iste i bende yok hatta ve hatta iki tane cikmaci aradim onlardada yok bulamadim hirs oldu bulacagim onu

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Honda bu civicte çok enteresan şeyler yapıyor ama [:-] 2012 modellerdeki katlanır ayna gibi özellikleri 2013te kaldırdı. 2014'te de karter muhafazayı kaldırmış .duv. Amerika'daki makyajlı versiyonuda Türkiye'ye getirmedi. O makyajlı versiyon Türkiye'ye gelseydi eminim Civic satışları %50 artardı. Enteresan şekilde Self-Destruction yapıyor, inş 2015te toparlar artık ne diyim ;)

Hakan Uzun

0
Yönetici
Honda bu civicte çok enteresan şeyler yapıyor ama [:-] 2012 modellerdeki katlanır ayna gibi özellikleri 2013te kaldırdı. 2014'te de karter muhafazayı kaldırmış .duv. Amerika'daki makyajlı versiyonuda Türkiye'ye getirmedi. O makyajlı versiyon Türkiye'ye gelseydi eminim Civic satışları %50 artardı. Enteresan şekilde Self-Destruction yapıyor, inş 2015te toparlar artık ne diyim ;)

Bu gibi seyler duyunca o kadar garip oluyorum ki servise diyorum karter muhafaza lazim diyo sizin arabaniza yok ee diyorum 2013te var o parca yokmus yani yok diyo baska birsey demiyo cok enteresan

2013 ile 2014'ün motor yapısı farklı mı ki koruması 2014'e olmasın. arkadaş o parçayı bulup takacaklar işte oraya.

ayrıca 2013 model civic'i olan bi arkadaşımın bakım faturasına karter tapa pulu yazmışlar, bu noluyor?

Geri