Civic FC5 1 aylık aracım mahvoldu

Cok gecmiş olsun. Olmasa iyimiş fakat plastik tarafa gelmiş gibi duruyor. Benımde basımdan gectı bunda bisey yok. Üzülmeyin derim

Çok geçmiş olsun ya☹️
Sıfır araba olunca gözünden sakiniyorsun ama çöp batıyor,bugün ben de 25 günlük arabamın on tamponu minik sürttüm ☹️ içim gitti,sinirim bozuldu.nazarlik olsun diyelim ve Allah sağlık versin amin. Üzülme fazla

Çok geçmiş olsun. Maalesef olanla ölene çare yok. Benimde henüz bayramın 2. günü 2. aylıktı (1.5 exe + prestige otomatik )aracım park halindeyken çarptılar araç şuan serviste yarın işlemleri bitiyor çamurluk ve far değişti :(

@Manav Geçmiş olsun. Yeni araç olunca insan ister istemez üzülüyor. :(

Faaliyet Ayn-ı Lezzettir...

Geçmiş olsun. Kaza bu sonuçta sizinki büyük şanssızlık olmuş lakin daha kötüsü olabilirdi. Aracın arka tamponu çok basit plastikten yapılmış durumda. Zaten arka tampondaki hasar, boya, değişim aracın değerinden bir şey kaybettirmez mecazen yoğurt kabından hallice.(Sac olsaydı işler değişirdi.) Hatta vakumla çekilip düzeltilir far altında braketler değişirilip oturtulur görünümünde hiçbir fark olmaz. Araç yeni olmasından dolayı ve işçiliğin kalitesinden dolayı serviste gönül rahatlığıyla mis gibi yaparlar dostum

Geri