2008 elegans fd6 hararet

Ad Soyad
Emre Ertuğrul
Aracınız
Civic FD6 2008
Selamün aleyküm rölanti ve rampalarda hararet yükselmesi yaşıyorum ve falan 30 sn çalışıp kapanıyor radyatör kapağı değiştirdim olmadı termostat açıyor diyorlar nedeni nedir sizce

Redmi Note 9S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Selamün aleyküm rölanti ve rampalarda hararet yükselmesi yaşıyorum ve falan 30 sn çalışıp kapanıyor radyatör kapağı değiştirdim olmadı termostat açıyor diyorlar nedeni nedir sizce

Hocam buna benzer bir sorunu bir arkadaşım da yaşamıştı ilk olarak hararet müşürüne baktırın derim. Sorun müşürden kaynaklanmıştı.

Hocam buna benzer bir sorunu bir arkadaşım da yaşamıştı ilk olarak hararet müşürüne baktırın derim. Sorun müşürden kaynaklanmıştı.
Hararet müşürü ve fan müşüründen bende şüphelendim de 2 sini de değiştirip deneyelimmi sizce

Hararet müşürü ve fan müşüründen bende şüphelendim de 2 sini de değiştirip deneyelimmi sizce

Hocam aynı sorun arkadaş yaşadı belirttiğim gibi bir çok şey değiştirdi sonuç olarak müşür değişimi sonrası problem çözülmüştü. Honda’yı bilen usta fikir mutlaka verir ama müşüre bir baktırın derim

Hocam aynı sorun arkadaş yaşadı belirttiğim gibi bir çok şey değiştirdi sonuç olarak müşür değişimi sonrası problem çözülmüştü. Honda’yı bilen usta fikir mutlaka verir ama müşüre bir baktırın derim
Hangi musüre baktirayim fan müşürü mü ısı müşüru mü

Araç fan açıyor zaten, hararet müşürüne baktırın fan müşürünü yinele kontrol ettirebilirsiniz sorunun müşürden veya devirdaimden olduğunu düşünüyorum termostada bi bakın ama yük altındayken zamanında açmıyor olabilir, benim Fd6da çoğunlukla açık kalıyordu, sizinkinin aksine hararet düşüyordu değiştirdim düzeldi.

Fan müşürü hararet müşürü termostat devirdaim değişti ama çözülmedi neden olabilir arkadaşlar

Geri