2018 fc5 kasa dizel civic tamirci

Ad Soyad
Metin KAYA
Aracınız
Civic FC5 2018
öncelikle cümleten selamlar. aracim 2018 fc5 kasa dizel civic. aracimda sürekli sistemi kontrol ediniz diye partikül filtresi uyarısı vardi. filtreyi temizlettim . fark basınç sensörü arızalı dediler uyariyi kapatamadilar. sensörü degistirttim yine uyari devam etmekte. sizlerden ricam bu araba bu maka ile ilgili iyi bir usta önerebilir misiniz. İstanbul Avrupa yakası olursa sevinirim. ayrica tecrubelerinizden faydalanmak isterim. dpf egr yi iptal ettirsem araçla ilgili ileride sorun yasarmiyim. sorun cozulmezse son seçeneğim bu olacak. teşekkür ederim

Ad Soyad
Metin KAYA
Aracınız
Civic FC5 2018
IMG_20231021_185407.jpguyari ışığı bu. sistemi kontrol edin yazıyor. cihaza bagldiginda bsinc yuksek diyor

Ugr60

0
Yetkili servisi denediniz mi ? Oksijen sensörünüde değişmişsiniz anladığım kadarıyla.

Farklı mekanlarda benzer hiçlikler..

Ad Soyad
Metin KAYA
Aracınız
Civic FC5 2018
parçaları degitirdim fakat uyari gitmedi. yetkili serviste parça dahi yok yurt dışından siparis verilecek diyor.
kisacasi işinin ehli birine ihtiyac var hocam

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
öncelikle cümleten selamlar. aracim 2018 fc5 kasa dizel civic. aracimda sürekli sistemi kontrol ediniz diye partikül filtresi uyarısı vardi. filtreyi temizlettim . fark basınç sensörü arızalı dediler uyariyi kapatamadilar. sensörü degistirttim yine uyari devam etmekte. sizlerden ricam bu araba bu maka ile ilgili iyi bir usta önerebilir misiniz. İstanbul Avrupa yakası olursa sevinirim. ayrica tecrubelerinizden faydalanmak isterim. dpf egr yi iptal ettirsem araçla ilgili ileride sorun yasarmiyim. sorun cozulmezse son seçeneğim bu olacak. teşekkür ederim
Merhaba hocam, dizel civiclerde dpf tıkanıklığı problemini birkaç kez duymuştum ve bu parça serviste oldukça pahalı. Deneme yanılma yöntemi ile devam ederseniz bu arıza size pahalıya patlar. Eğer bulabilirseniz deneme amaçlı dpf değişimi yaptırın. Arıza geçerse çıkma dpf takıp yolunuza devam edersiniz.

Ad Soyad
Metin KAYA
Aracınız
Civic FC5 2018
Merhaba hocam, dizel civiclerde dpf tıkanıklığı problemini birkaç kez duymuştum ve bu parça serviste oldukça pahalı. Deneme yanılma yöntemi ile devam ederseniz bu arıza size pahalıya patlar. Eğer bulabilirseniz deneme amaçlı dpf değişimi yaptırın. Arıza geçerse çıkma dpf takıp yolunuza devam edersiniz.
teşekkür ederim.deneme yanilmadan ziyade gittiğim ustalar ne derse onu yaptim. bakalım. en sonunda iptal ettirecegim gibi duruyor.

Ugr60

0
İptal ettirmekte çözüm değil akabinde yazılım vs bir çok sorunla karşılaşacaksınız, araç hataya daha çok düşecek. Mevcut dpf nizi araçtan söküp makineye bağlayıp temizlettirin . Ve oksijen sensörünü mümkünse orjinal değiştirin. Biraz uğraştırabilir ama bu daha kesin çözüm olur.

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
Luqiu moly nin ürünleri var temizlemek için onları denediniz mi ?

Ad Soyad
Metin KAYA
Aracınız
Civic FC5 2018
öncelikle burda yardımcı olmaya çalışan herkese teşekkür ediyorum. bu gun aracin sorununu hallettim. gerçekten Honda markasından başka hiçbir araca bakmayan ve bu markanın herşeyini bilen dürüst bir ustaya denk geldim. bilmiyorum burda bilgilerini paylaşmam uygunmudur ama cozulmez denilen her problemi çözen bir usta. ayrıca her türlü orjinal çıkma parça da bulunuyor kendisinde. zaten araç içinde orjinal hariç hic birşey kullanmiyor. İstanbul Avrupa yakasında. İkitelli oto sanayii de . bilgisini istayen olursa veririm. herkes faydalansın isterim.

Ugr60

0
öncelikle burda yardımcı olmaya çalışan herkese teşekkür ediyorum. bu gun aracin sorununu hallettim. gerçekten Honda markasından başka hiçbir araca bakmayan ve bu markanın herşeyini bilen dürüst bir ustaya denk geldim. bilmiyorum burda bilgilerini paylaşmam uygunmudur ama cozulmez denilen her problemi çözen bir usta. ayrıca her türlü orjinal çıkma parça da bulunuyor kendisinde. zaten araç içinde orjinal hariç hic birşey kullanmiyor. İstanbul Avrupa yakasında. İkitelli oto sanayii de . bilgisini istayen olursa veririm. herkes faydalansın isterim.
Sorununuzun çözülmesine sevindim. Yaşadığım yere uzak olmasa direk isterdim ustanın bilgilerini. Garanti bu yıl son ama mecburen servise devam edecem aracımın dizel olması sebebiyle. Bakım parçaları ve yağ önemli bizim araçlarda. Mümkün mertebe orjinal ve kaliteli yağ kullanmamız önemli.

Geri