27 Haziran 2015 İftar buluşması fotoğrafları

[MENTION=469]Kazeshini[/MENTION] hocam tebrik ederim allah analı babalı büyütsün sağlıklı sıhhatli hayırlı bi evlat olsun inş

Foruma ancak girebildim.Buluşma çok keyifliydi emeği geçen,katılan tüm arkadaşlara ağabeylerimize teşekkür ederim :) . Bu arada buluşmadan ayrıldıktan 5 saat sonra oğlum dünyaya geldi.Ellerinizden öper forumun en genç üyesi Mahir Ayaz :)

Allah analı babalı büyütsün, hayırlı olsun

Foruma ancak girebildim.Buluşma çok keyifliydi emeği geçen,katılan tüm arkadaşlara ağabeylerimize teşekkür ederim :) . Bu arada buluşmadan ayrıldıktan 5 saat sonra oğlum dünyaya geldi.Ellerinizden öper forumun en genç üyesi Mahir Ayaz :)

Allah sağlıklı analı babalı ve vatana millete hayırlı olarak büyümeyi nasip eder inşallah.

Evlenmeden önce ne boş yaşamışım diyordum sonra çocuk olduğunda meğer evlilikte bile ne boş yaşamışız diyoruz.

Allah analı babalı büyütsün, inşallah vatanına ve ailesine hayırlı bir evlat olur.

Allah ana lı baba lı büyütsün kardeşim allah olmayan 'lara da nasip etsin

Geri