Alt takım sağlamlığı nasıl?

Ad Soyad
Atakan Atmaca
Aracınız
Civic FC5 2018
FC5’lerin alt takımları kısaca süspansiyon vb iyi mi? Bizim araçta bazen çukurlarda tak tuk ses geliyor. 4 yaşında ki arabada süspansiyon sorunu yaşar mıyım?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Yaylar kısadır süspansiyon sönümlemesi güzel fakat bazı çukurlarda arkalar küt vuruyor klasik alçak araba sorunu. Mercedes'te bile amg paketlerde o sertlik var ben 5. yılını tamamlamış aracımda sorun yaşamadım bugüne kadar.

Yaylar kısadır süspansiyon sönümlemesi güzel fakat bazı çukurlarda arkalar küt vuruyor klasik alçak araba sorunu. Mercedes'te bile amg paketlerde o sertlik var ben 5. yılını tamamlamış aracımda sorun yaşamadım bugüne kadar.

Evet araba alçak benim çok hoşuma gidiyor ama sanki bagajı doldurup, 4 kişiyle yola çıkacağımız zaman bize masraf çıkartacak gibi hissediyorum.

Evet araba alçak benim çok hoşuma gidiyor ama sanki bagajı doldurup, 4 kişiyle yola çıkacağımız zaman bize masraf çıkartacak gibi hissediyorum.

Ben uzun yola çok çıktım normal yollarda sıkıntı olmaz şehir içi biraz dikkat edeceksiniz sorun olmaz yani.

FC5’lerin alt takımları kısaca süspansiyon vb iyi mi? Bizim araçta bazen çukurlarda tak tuk ses geliyor. 4 yaşında ki arabada süspansiyon sorunu yaşar mıyım?

Selamlar Üstadım....10 yıldır civic sedan kullanıyorum bazen bagaj ve arka koltuğu eşya taşırken full+full doldurdum aracım banamısın demedi....Ben bu zamana kadar sorun yaşamadım...Bizim araçlar koltukların tasarımından dolayı Bi alçaklık hissi veriyor evet...ama kesinlikle aracın alt kısmı alçak değil....Saygılar..

SM-A705FN cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri