Araç kilitlendiğinde kilit ışığı ve dörtlü yanmıyor

Aracınız
Civic FD6 2010
Merhaba aracım kilitleniyor kaput bagaj dahil her kapıyı kontrol ettim sgorta kutusunu da kontrol ettim fakat görünürde bişey bulamadım aracımın dörtlü ve kilit ışığı yanmıyor araçta kapılarında zorlama vs olmadı birden gitti bir daha gelmedi

Çözüm
konu kapandımı bilmiyorum ama geçen cuma günü başımdan geçen olayı bahsedeyim ve çözümü aynı durum bende de vardı kumandadan kapıları açtığımda veya kilitlediğimde 4'lüler yanmıyordu bu da bende çok takıntı oldu sanayiye götürdüm 2 saat oraya buraya baktılar verdikleri cevap 400-1000 tl arası masraf olur tamir edemez isek modül atarız vs vs bende çıktım eve geçtim iyice kafaya taktım açtım kaputu kaput kilidinin hemen altındaki kablo bağlantısını söktüm şuanda çalışıyor. geri takınca çalışmıyor yani sorun kaput kilit merkezinde. bu olaydan şunu çıkarttım onlara inanıp arabayı versem belkide benim yaptığım aynı olayı yapacak benden 400 veya 1000 tl alacak işte hizmet onu bunu yaptık diyerek..
Aracınız
Civic FB7 2015
Benim araç FB7 bir dönem bende de oldu aynı durum . Alarm devreye girmediği için yanmıyor dörtlüler. Benim arıza biraz değişikti değişik zamanlarda alarm kendi kendine çalmaya başlıyor du sonra kendi kendine normale döndü

Oppo cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FD6 2010
Ben kapı döşemelerini söktüm ön tarafa midrange atabilmek için çalışıyordu normal bir şekilde hoşuma gitmedi tekrar eski haline getirdim taktım ondan sonra bu sorun meydana geldi şuan görünürde hiç bişey yok birebir aynı şekilde taktım her şeyi de

Aracınız
Civic FB7 2015
Soket temassızlığı olabilir mi acaba. Alarmı denemek için araç içerisinde kumandadan kilitleyip kapı iç açma kolundan açtığında alarm çalması lazım

Oppo cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FD6 2007
konu kapandımı bilmiyorum ama geçen cuma günü başımdan geçen olayı bahsedeyim ve çözümü aynı durum bende de vardı kumandadan kapıları açtığımda veya kilitlediğimde 4'lüler yanmıyordu bu da bende çok takıntı oldu sanayiye götürdüm 2 saat oraya buraya baktılar verdikleri cevap 400-1000 tl arası masraf olur tamir edemez isek modül atarız vs vs bende çıktım eve geçtim iyice kafaya taktım açtım kaputu kaput kilidinin hemen altındaki kablo bağlantısını söktüm şuanda çalışıyor. geri takınca çalışmıyor yani sorun kaput kilit merkezinde. bu olaydan şunu çıkarttım onlara inanıp arabayı versem belkide benim yaptığım aynı olayı yapacak benden 400 veya 1000 tl alacak işte hizmet onu bunu yaptık diyerek..

Çözüm

mturker

Özel Üye
Ahahaha benim başıma da geldi kaput kilit sivic arızası varmış kilitlerken kapıları yanmiyordu açarken yanıyordu kilit deyisti sorun çözüldü.
Şuda var kilitdeki bağlantı kablosunu şase yaptırınca sorun olmuyor acarkende kilitlerkende 4luler yanıyor. Kaputu açık görüyor ondan yakmiyordu 4lu...

Honda madness

Geri