Araç zor çalışıyor- muhtemel regülatör problemi

Aracınız
Arkadaslar aracim 2013 model fb7 civic elegance son 1 aydir arabam ilk calismalarda her zaman degil ornegin 10 marsta bir zor calisiyor ve 2-3 marsta calisiyor calistiktan sonra cok yogun benzin kokuyor servise 2-3 kere gittim serviste hic bir sey olmadigini soyluyorlar cunku serviste hic calismamazlik yapmadi cildiracam artik bir cozum yolu bilen varsa cok memnun olurum

SM-E700H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hakan Uzun

0
Yönetici
Servis 250 km uzakta....ustaya baktıracam artık...arabaylada hergün işe okula gidiyoruz eşim ben çocuk! Usta yatcak araç diyecek sabah göreyim....bi de usta bulursak tabi

Islak İmza

Direk bu dediklerime baktirin olmazsa sorunu baska yerde arayalim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

https://www.youtube.com/watch?v=khlr...ature=youtu.be

merhabalar bende bu sorunu yaşıyorum özellikle sabahları 2. de marş alıyor yardımcı olabilecek arkadaşlardan yorumlarını bekliyorum.
Kardesim aracin buji leri gergi bilyasi ve subap ayarı ne alemde yakin zamanda bakildi mi.
https://youtu.be/NxdZKfQN8vA
Bunu da ben cekmistim. Ayni gibi duruyor. Ben bakima girdim düzeldi. Hareket halinde stop olayi var mi.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Kardesim aracin buji leri gergi bilyasi ve subap ayarı ne alemde yakin zamanda bakildi mi.
https://youtu.be/NxdZKfQN8vA
Bunu da ben cekmistim. Ayni gibi duruyor. Ben bakima girdim düzeldi. Hareket halinde stop olayi var mi.

Hocam hareket halinde hiç sorun yok aracı yeni aldım aldığım arkadaş bujileri değişmişti dedi ama tam güvenemedim açıkçası subaplarda aykırı bir ses yok teklemesi vs. de yok sadece sabahları ve aradan uzun süre geçtiğinde ilk çalışmada bu şekilde sorun oluyor ustaya sorduğumda lpgden kaynaklanabilir dedi kafam karıştı araçtan soğumak istemiyorum.

Bujileri bi kontrol ettir. Bitikse iyi bir buji tak NGK LASER IRIDYUM ..Subap ayari yaptir istersen. Honda subap ayarini sever.Ortalama her20- 30binde bir.
Lpg den kaynaklanma hususu ile ilgili tavsiyem önce bu sorunlara baktir. Olmadi lpg konusuna yogunlasirsin

Son düzenleme:
4 Buji
Bobin kontrolü(sıkıntı çıkmadı)
Gergi bilyasi
V kayis
Subap ayari
İle sabah çalışmam a sorunum çözülmüştü...

Aracınız
bende de böyle bir sorun var. farları açık unutmuştum aküye takviye yaptık sonra akü almak içn gittim voltaj/amperninin olması gerektiği seviyede olduğunu söyleyip akü alamana gerek yok dedi akücü... ama özellikle sabahları ve araç uzun süre park halinde beklediği zaman tek seferde marş almıyor..sorun ne olabilir ? akü diyen var yakıt pompası diyen var

Geri