Ayna altı led!(kartal gözü led de başbakan)

Hocam henüz kargo yola çıkmadı iptal edebilirim, bişeyi merak ettim benim araç sanırım bunda renk seçeneği mevcut ama fiyatmı daha makul yıksa başka bir detay daha varmı ? Bu işlerden pek anlamadığım için farkı size soruyorum.

Son düzenleme:
Katlanir aynalar hariç - Kartal gözü ve sinyalleri aliexpresten aldım.
Kartal gözü beyaz da aldım kırmızı da.
Pendik sanayi karşısında Neco ustaya taktırdım.
Işıklı kapı eşiği 4 adet- katlanır aynalar - led uzunlar -Kartal gözü ve sinyallerin
Bağlanmasına hepsine birden 200 tl işçilik verdim.

Hocam henüz kargo yola çıkmadı iptal edebilirim, bişeyi merak ettim benim araç sanırım bunda renk seçeneği mevcut ama fiyatmı daha makul yıksa başka bir detay daha varmı ? Bu işlerden pek anlamadığım için farkı size soruyorum.
Soğuk beyazı alın renk olarak.
fiyat olarak da daha büyük büyük ihtimal ayna altına değil tampon boyutunda olduğu içindir .

Abi ben siparişi iptal ettim. Verdiğin linkte renk seçeneği sadece beyaz görünüyor soğuk beyaz seçeneği yok. Acaba yanlış ürüne mi bakıyorum

HTC One M9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Abi ben siparişi iptal ettim. Verdiğin linkte renk seçeneği sadece beyaz görünüyor soğuk beyaz seçeneği yok. Acaba yanlış ürüne mi bakıyorum

Pardon benim hatam beyaz al gitsin dostum.

Eyvallah abi teşekkür ederim verdim siparişi bakalım

[MENTION=2318]üzeyir[/MENTION] Hayırlı olsun :eek:k:

Katlanir aynalar hariç - Kartal gözü ve sinyalleri aliexpresten aldım.
Kartal gözü beyaz da aldım kırmızı da.
Pendik sanayi karşısında Neco ustaya taktırdım.
Işıklı kapı eşiği 4 adet- katlanır aynalar - led uzunlar -Kartal gözü ve sinyallerin
Bağlanmasına hepsine birden 200 tl işçilik verdim.

Katlanır aynaları Kaça aldığınız ve bağlantı yaparken başka aparatı ihtiyaç gerekiyor mu acaba

MI 4W cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2012Deki elagancelar o zamanin en fullu oldugu icin ayanalar katlanir ve park sensoru var.benim arac 2015 elagance.ne park sensoru ne de aynalar katlanir.bu durum beni de rahatsiz etti.park ettikten sonra aynalari elimle katlamak can skici.Servise sordum tuzlu bir fiyat verdiler.Siz nerede ve ne kadar yaptirdiniz ?

Geri