Benzin zammı..

Aracınız
Bugün servise gittim 1000 bakımına lpg sordum fc5 için dedi bi duyum aldım ocak ayını bekle kit gelebilir eğer olursa serviste taktırabiliriz tüp

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Arkadaşlar bi de benim aracım 6 aylık yani daha 6 yıl garantisi var lpg taktırınca garanti tamamen bozuluyor mu

Motor dışındaki aksamlar 3 yıla düşüyor. Motor garantisini lpg taktırdığın firma veriyor.

eros

0
2012 fb7 110km de yeni aldım.lpg hiç takilmamis.servis dışında brc lpg taktirmayi düşünüyorum.hondaya özel kit varmış 2200tl dediler.bu özel kit manifolt delinmeden montaj imkanı veriyormuş.sorum brc taktiklarinda yakıt göstergeleri uyum saglarmi.yoksa 3000tl ye servis takariz dedi orayami taktirsam.

LG-D855 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

vss

0
Aracınız
2012 fb7 110km de yeni aldım.lpg hiç takilmamis.servis dışında brc lpg taktirmayi düşünüyorum.hondaya özel kit varmış 2200tl dediler.bu özel kit manifolt delinmeden montaj imkanı veriyormuş.sorum brc taktiklarinda yakıt göstergeleri uyum saglarmi.yoksa 3000tl ye servis takariz dedi orayami taktirsam.

LG-D855 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
fb7 kasada nereye taktırısanız taktırın gösterge uyum sağlamaz.brc de bir modül var onunda takılması gerekli.genede lpg verilerini göremezsiniz.brc sequent 32 taktırabilirsiniz.

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Arkadaşlar bi de benim aracım 6 aylık yani daha 6 yıl garantisi var lpg taktırınca garanti tamamen bozuluyor mu

garanti bayi tarafından lpg taktırırsanız 3 yıla düşüyor sadece gerekli evraklı alıyorsunuz zaten bayiden bu benzin fiyatıyla bu araca nasıl binebiliyorsunuz hiç beklemeyin

Aracınız
Lpg verisini göremiyoruz benzin verisini göremiyoruz ne anladık bu işten.

Tsunami Ts

lpg serviste takıldığında benzin gösterge modülüde takılır kontak her açılıp kapandığından benzin göstergeniz normale döner takılacak bi durum yok ki ayrıca artık BRC firması hondalar için lpg verisini benzin göstergesi şeklinde görüntüleyen modül üretti

Lpg markası da tamamen usta seçimiyle alakalı ATİKER de olsa BRC de olsa ustanız iyi olduktan sonra marka farketmez bütçeniz hangisine yetiyorsa

Şahsi tavsiyem servsite lpg taktırılması muhatap bulabiliyorsunuz şahsen ben o şekilde yaptım

Geri