Bugün Honda'nıza ne yaptınız?

hayırlı olsun güle güle kullanın.

arkalar yay istiyor :)

Sağol hocam.
Genelde komple takım satılıyor. Sadece arka yay satanlar markasızlar oluyor.
Düzgün bir takım arka yay için ilanları takip ediyorum :)
Birde şu an herhangi sürtme yok fakat yay sonrası 4-5 kişiyle binince arka çamurluklara sürtme yapar mı o da düşündürüyor…

Sağol hocam.
Genelde komple takım satılıyor. Sadece arka yay satanlar markasızlar oluyor.
Düzgün bir takım arka yay için ilanları takip ediyorum :)
Birde şu an herhangi sürtme yok fakat yay sonrası 4-5 kişiyle binince arka çamurluklara sürtme yapar mı o da düşündürüyor…
kaliteli bir yay alırsanız yükte çökme yapmayabilir. orj yaylar spor yaylara göre daha yumuşak olduğu için daha çok aşağı iniyor yükteyken.

Dünki frenci ziyaretçimizin ardından fb7 kasa için abs beyni tamiri araştırıyorum. Tekerlerden birine hidrolik yağı vermiyor . İnsallah tamir olur da uygun yoldan çözeriz sorunu. Daha önceden yaşayan tecrübeli arkadaş varsa bilgi verebilir mi. Teşekkürler

Merhaba abs beyin tamiri 1 yıl kadar oluyor yaptırdım tekrarlamadı memnunum. Bostancı Koçarslan honda onlar bir ustaya gönderdi

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Bugün kasko bitmeden mini onarım ile AutoKing'de tamponu yaptırdım. Ancak işçilikten hiç memnun kalmadım. Resmen boya akmıştı ve tampon üstünde hafif bir boşluk kaldı. Lokal pasta uygulaması ile boya kalıntısını biraz incelttiler. Beceriksiz oldukları için daha fazla elletmedim. Kazalı halinden iyi elbette ancak daha iyi olmasını beklerdim.

Ekli dosyalar

• IMG_20220819_113535.jpg
    IMG_20220819_113535.jpg
    195.3 KB · Görüntüleme: 86
  • IMG_20220819_113557.jpg
    IMG_20220819_113557.jpg
    78.2 KB · Görüntüleme: 84
  • IMG_20220817_082311.jpg
    IMG_20220817_082311.jpg
    242 KB · Görüntüleme: 88
Bugün kasko bitmeden mini onarım ile AutoKing'de tamponu yaptırdım. Ancak işçilikten hiç memnun kalmadım. Resmen boya akmıştı ve tampon üstünde hafif bir boşluk kaldı. Lokal pasta uygulaması ile boya kalıntısını biraz incelttiler. Beceriksiz oldukları için daha fazla elletmedim. Kazalı halinden iyi elbette ancak daha iyi olmasını beklerdim.
Nakit olsaydı biraz daha özveri ile yaparlardı gibi geldi bana,

Honda madness

auto king pişmanlıktır. net

Geri