Bugün Honda'nıza ne yaptınız?

Selam,
Ocakta Cam rüzgarlığı, Martta spoyler montajını yaptım. Montajlar kolaydı.
486 Tl almışım 1 Martta.

Bunun fiyatı aynı gibi,20TL artmış.

@husnucatmaz hocam nerede değiştiriyorsunuz? Bir de tankın markası nedir? Benim araştırmalarımda hangi yerle görüşsem brc tank üretmiyor dediler, baska marka takılması gerekiyor diyorlar.

SM-A336E cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

@husnucatmaz hocam nerede değiştiriyorsunuz? Bir de tankın markası nedir? Benim araştırmalarımda hangi yerle görüşsem brc tank üretmiyor dediler, baska marka takılması gerekiyor diyorlar.

SM-A336E cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Evet BRC tank üretmiyor orjinal serviste takılan lpg sisteminde SAKA marka kullanılıyor diye hatırlıyorum.

Lpg tankını değiştireceğim bugün 10 yılı geçtiği için. Vize zamanı geliyor ayın 17 sinde. 2100₺ fiyat çıkardılar işleme

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Bu tankın değişmenesi için muayene tarihinde en fazla kaç yıllık olması lazım acaba? Mesela benim 10 yıllık tank ömrü aralık 2023 de doluyor muayene tarihi de aralık 2023. Bir ay erken muayeneye girsem yani 9 yıl 11 aylık iken muayeneden geçer mi acaba? Bir sonraki muayeneden önce değiştireyim diyorum.

Daha önce böyle bir problem ile karşılaşan oldu mu? Bu ışıklar sonra kendiliğinden söndü ama sorunun kaynağı belli olmadığı ve kendiliğinden geçtiği için tespit yapamadım.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bugün honda multimedia ekranı dondu ne yaptıysam çalışmadı dokunmatiği.
Akü kutup başını söktüm taktım normale döndü.

CPH2205 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri