Civic FB7 Buji

Hondanin bujileri iridyum lazerli. Ulkemizde malesef pahalı . Kitapçıkta doğru buji koduna bakarak aliexpresten cok uygun fiyata alabilirsiniz. (Ben degistiriken TR' de tane fiyati 75 tl idi. Ama yurtdışı kargo dahil 64 tl ye getirttim.) Hade kolay gelsin

Sent from my SM-N9000Q using CivicTR Forum mobile app

Arkadaşlar, müsadenizle konuyu tekrar özüne döndürüyorum :) Bugün Eskişehir Karamanlılar yedek parça dükkanından 2012 FB7 kasa aracım için buji aldım. Uzun süredir hem buradan hem de kendim konuyu(ngk, denso, bosch bujileri) araştırıyordum ve yurt içinde takımını 250 liradan yurt dışında ise 110 lira civarında fiyatlardan bulmuştum. Fakat bugün beni acayip derecede şaşırtan bir şekilde buji takımını 150 liradan ve bonus karta 5 taksit ile aldım. Herkese duyurulur. Aracım daha 116300km'de olduğu için montajı yaptırmadım 120 bin olmasını bekleyeceğim. Bu nedenle ürünler hakkında ve aracın çekişi ile ilgili yorum yapamıyorum. Yedek parçacıya ulaşmak isteyenler için telefon 0539 259 80 09 Bilal BURAK Satış Danışmanı

Ekli dosyayı görüntüle 4891
Kardeşim aldığınız bujiler iridyum mu? Kutunun ustunde oyle bir ibare var mı?

SM-G850FQ cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

evet iridyum. kutusu orijinal honda kutusu olduğu için buji bilgileri yazmıyor fakat bujilerin üzerindeki seri no/ürün kodu aracın kullanım kitapçığındaki ile tutuyor. paylaştığım fotoğrafta da bu görünüyor

N11 den bende buji takimi aldim. Çift iridyum. Bosch marka. Araç 2014 31binde. Ben 40bin kmde değişir diye almıştım. 120bin köyü duyumca çok şaşırdım.
2a17f56a54a290abd7dc20615bdea39f.jpg

SM-N920C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Benim araç da 120 bini devirdi ama bi sıkıntı yok. Bu fren,debriyaj ve direksiyon hidroliğini değiştiren var mı acaba?

manuel fd6 2008 lpg modifiye
mechanical engineer

N11 den bende buji takimi aldim. Çift iridyum. Bosch marka. Araç 2014 31binde. Ben 40bin kmde değişir diye almıştım. 120bin köyü duyumca çok şaşırdım.
2a17f56a54a290abd7dc20615bdea39f.jpg

Naptınız ya :) 83 bin de fd6. Daha orjinali duruyor bende değiştirmeyin benimkinin üzerindeki denso marka çıktı 90 binde değiştirecem markasına karar veremedim

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Naptınız ya :) 83 bin de fd6. Daha orjinali duruyor bende değiştirmeyin benimkinin üzerindeki denso marka çıktı 90 binde değiştirecem markasına karar veremedim

Valla aldık birkere. 40 bin km diye aklımda kalmış hep. Ama 120bin km çok degilmi ya. Benim 2005 'la vardı. Geçen sene 84bin kmde sattım. Araba bende ise senede 5bin km anca yapar. Oda bi huji değişimi 10 seneyi geçer:)))

Arkadaşlar, müsadenizle konuyu tekrar özüne döndürüyorum :) Bugün Eskişehir Karamanlılar yedek parça dükkanından 2012 FB7 kasa aracım için buji aldım. Uzun süredir hem buradan hem de kendim konuyu(ngk, denso, bosch bujileri) araştırıyordum ve yurt içinde takımını 250 liradan yurt dışında ise 110 lira civarında fiyatlardan bulmuştum. Fakat bugün beni acayip derecede şaşırtan bir şekilde buji takımını 150 liradan ve bonus karta 5 taksit ile aldım. Herkese duyurulur. Aracım daha 116300km'de olduğu için montajı yaptırmadım 120 bin olmasını bekleyeceğim. Bu nedenle ürünler hakkında ve aracın çekişi ile ilgili yorum yapamıyorum. Yedek parçacıya ulaşmak isteyenler için telefon 0539 259 80 09 Bilal BURAK Satış Danışmanı

Ekli dosyayı görüntüle 4891

gayet iyi fiyat . aynısını şaşmaz ankarada 300'e satıyorlar.

Valla aldık birkere. 40 bin km diye aklımda kalmış hep. Ama 120bin km çok degilmi ya. Benim 2005 'la vardı. Geçen sene 84bin kmde sattım. Araba bende ise senede 5bin km anca yapar. Oda bi huji değişimi 10 seneyi geçer:)))

Kitapçıkta 100 bin yazıyor 120 fazla bence ama ben 90 binde değiştirecem

Geri