Civic FC5 Dvr Kayıt Cihazı Tavsiye

Viofo iyidir lakin pahalıdır. Xiaomi tavsiye ederim. Serit takip ve mesafe uyarısı mevcut. Ayrıca 2K kayıt yapıyor. Xiaomi yi

FIG-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

viofo a129 duo da şerit uyarı sistemi var mı?
sistemle gelen hafıza kartının gücü nedir? ne kadar ekleme yapılabilir?
fiyat anlamında en ucuz nereden alınabilir?
direk sigortaya bağlanması araç garanti sistemini etkiler mi? araç yanmasın Allah korusun...
teşekkürler

İyi bayramlar. Bende aynı cihazı aldım.
Fakat park modu ile bağlantı yapmayı düşünüyorum. Devamlı enerjiyi ve kontağa bağlı enerjiyi hangi sigortalardan aldınız. Paylaşırsanız memnun olurum. Şimdiden tşk.
Kesinlikle viofo a129 duo modeli aldım kullaniyorum harika bi cihaz

ANE-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

İyi bayramlar. Bende aynı cihazı aldım.
Fakat park modu ile bağlantı yapmayı düşünüyorum. Devamlı enerjiyi ve kontağa bağlı enerjiyi hangi sigortalardan aldınız. Paylaşırsanız memnun olurum. Şimdiden tşk.

ANE-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Iyi bayramlar. Ben de 2 ay kadar önce Anytek G100 kamera aldım. Epey memnunum.

SM-A720F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Viofo a 129 dua var bende park modu kablosu ile sigortadan bağlantı yapıp park halinde da kayıt alabulirsiniz

HTC 10 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Merhabalar.
Aradan bayağı bir zaman geçmiş ancak aracınız hala duruyorsa park modu kablosunu sigorta panelinden hangi sigortaya bağlandığını öğrenmek adına sigorta kutusundan bir resim atabilirmisiniz.?
Veya park modu bağlantısı için sigorta kutusundan hangi sigortaya bağlantı yapılması gerektiği hususunda bilgi sahibi kullanıcılar fikirlerini beyan ederlerse memnun olurum.

Geri