FB7 Civic orjinal On cam Fiyati

Aracınız
On cami dun itibari ile kasko dan degisim yaptim. Ethica sigorta dan di kasko. Tas degmesi sonras camda catlak ilerlemisti. Merak edenler icin yaptigim islemler:
Anlasmali yetliki servis listesinden en yakin Honda yetkili servisi bulup aramak. Sonrasinda hic bisey yapmadim sadece ruhsat,ehliyet ve kasko policemi mail ile attim. Cam siparis ettiler ve gelince gidip degistirdim 5 saat araba serviste kaldi kurumasi icin.
Fiyat ise iscilik dahil :1782.14tl
Sadece cam fiyati : 1495+kdv

80bin bakimi icin fiyat istedim fren hidroliklerini kontrol edecekler arti olarak 830tl fiyat cektiler. Cok pahali deyip ciktim.3 filtre arti yag 1 lt hidrolik yagi bukadar pahali olamaz dedim onlarda kolay donmuyor bu tesis dediler.

Bilgilerinize.

Bu arada camd egisiminde kose lastiklerini degismiyorlar camin kasko degismiyomus gerek yokmus degisimine dediler orasi dikkali bakinca hos gorunmuyordu begenmedigim tek sey o du.

[MENTION=4998]ceya023[/MENTION] Hocam yeni camın hayırlı olsun, tekrar camına taş değmesin :)

Ben de ek bilgi vereyim, tramer kayıtlarında oluşan faturanın kdv siz değeri gözükecek.

Hocam bilgi için saol daha önceden kazası vardı am tramerde hiç bir rakam çıkmıyor sadece çarpma çıkıyor. Çokta önemli değil cam değişimini sorun edecek adama araba satmayız :)

Bu arada camd egisiminde kose lastiklerini degismiyorlar camin kasko degismiyomus gerek yokmus degisimine dediler orasi dikkali bakinca hos gorunmuyordu begenmedigim tek sey o du.

Köşe lastiği derken camın etrafındaki fitildenmi bahsediyorsunuz. Resmini çekip paylaşabilirmisiniz. Ayrıca o fitil değişimi için ne kadar bahsediyorlar.

Ben de kaskodan değiştirim.
1.495 TL cam bedeli
çevresindeki tüm fitiller değişti, çıta değişti, işçilik vs. ile 2.060 TL + KDV kaskodan karşılandı.
Tramerde görünüyor ama dediğiniz gibi cam değişimini takacak adam gidip sıfır alsın uğraştırmasın bizi :)

Köşe lastiği derken camın etrafındaki fitildenmi bahsediyorsunuz. Resmini çekip paylaşabilirmisiniz. Ayrıca o fitil değişimi için ne kadar bahsediyorlar.

Volkan Bey, Canım etrafındaki fitillerden bahsediyorum onların yan fitiller degişmiş yeni gibi ama üstteki tavandaki fitil değişmemişti köşeleri üstteki fitile baglı sordugumda kasko karsılamıyor birzde degiştirmiyoruz gerekte olmuyor degişmeye dendi. Fiyatınıda sormadım. Fitillerin bir işe yaramadıgını komple yapıştırıcı ilacla kaplandıgını etrafının dendi.

Ben de kaskodan değiştirim.
1.495 TL cam bedeli
çevresindeki tüm fitiller değişti, çıta değişti, işçilik vs. ile 2.060 TL + KDV kaskodan karşılandı.
Tramerde görünüyor ama dediğiniz gibi cam değişimini takacak adam gidip sıfır alsın uğraştırmasın bizi :)

Hocam sizin fatura ayrıntısında fitil ücreti yazıyor mu ? Honda tekbas ta degişim yaptım ben. Adamlar yedi bizi yani baksana neyse çok dikkatli bakmayınca fitilin eski oldugu belli olmuyor .

Hocam sizin fatura ayrıntısında fitil ücreti yazıyor mu ? Honda tekbas ta degişim yaptım ben. Adamlar yedi bizi yani baksana neyse çok dikkatli bakmayınca fitilin eski oldugu belli olmuyor .

Faturadaki kalemler;
Yapıştırma macunu
Primer
cam
cam lastikleri
klips
işçilik

Sizin bahsettiğiniz cam lastiği adı altında yazılmış olabilir?
Tanesi 99,68 tl + kdv olarak faturalandırılmış

Geri