Fb7 küçük devirdeki ses

dodi34

0
Aracınız
Arkadaşlar ne zamandır soracağım unutuyorum. 2012 fb7 elagance var. Küçük devirlerde özellikle 1000-2000 devir arası birazda tatlı bi rampada hıyırtı kıyırtı sesi geliyor 2000 devir üstüne çıkınca ses filan kalmıyor. Bu bir problem midir ?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Bende de oldu normalde doğuda yaşıyorum karadenize gitmiştim.hava değişimindendir diye düşünmüştüm demekki normaldede oluyo motor arıza ışığı yanıyor mu ?

kadına ETEK,erkeğe İ-VTEC.

Aracınız
Benim genelde motor arızası yandığı zaman oluyo veya ben öle hissediyorum

kadına ETEK,erkeğe İ-VTEC.

Arkadaşlar ne zamandır soracağım unutuyorum. 2012 fb7 elagance var. Küçük devirlerde özellikle 1000-2000 devir arası birazda tatlı bi rampada hıyırtı kıyırtı sesi geliyor 2000 devir üstüne çıkınca ses filan kalmıyor. Bu bir problem midir ?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Selam aynı sorun benimde başıma geldi ama sesin nereden geldiğini iyi tespit etmek lazım bende motordan diye şüphelenirken meğersem hava filtresinden miş filtre değişimi ile ses filan kalmadı.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

mert11

0
Selam aynı sorun benimde başıma geldi ama sesin nereden geldiğini iyi tespit etmek lazım bende motordan diye şüphelenirken meğersem hava filtresinden miş filtre değişimi ile ses filan kalmadı.

Filtre ile alakası ney anlamadım.? Bende de var bu ses. Usta bu sese v kayışı bilyasi diyor.

SM-G935F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Filtre ile alakası ney anlamadım.? Bende de var bu ses. Usta bu sese v kayışı bilyasi diyor.

SM-G935F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Sesin nereden geldiğini iyi tespit etmek gerek diyorum sadece.Benim 2000 devire kadar gelen ses hava filtresinin yuvasına tam oturmamasından kaynaklanıyordu filtrenin altında ki plastik contada sorun vardı değişimden sonra düzeldi.Senin ses V kayışından geliyorsa bilemem Usta değilim sadece tecrübemi paylaştım.Gaza bastığın anda uğultu ve homurda ma tarzı bir ses ise filtredir.

Aracınız
[MENTION=5217]dodi34[/MENTION] hıyırtı kıyırtı sesi değil de gırlama sesi ise V kayışın değişmesi lazım. bende de vardı alt devirlerde gırlıyordu kayış değiştim kesildi. muhtemelen senin sorunun da ya kayış ya da bilyasından kaynaklı.

Geri