FB7 YOLCU AİRBAG

Aracınız
Civic FB7 2012
Merhaba yolcu airbag kapağımı yan sanayi ile değiştirmek zorunda kaldım , orjinal çıkma maalesef bulamadım hoşuma gitmiyor, gözüme batıyor, bu konuda yardımcı olabilecek varmı fiyatı önemli değil

Aracınız
Civic FB7 2012
Ankara da efe kardeşler honda var, bulamadığım bir fb7 parçasını edinmiştim. Dilerseniz sorabilirsiniz. Fb7 mevcuttu orada.

Ayrıca parça için aradığım diğer yer. Burak honda istanbul idi. Oraya da Sorabilirsiniz.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Son düzenleme:
Aracınız
Civic FB7 2012
Ankara efe kardeşlere yarın sorarım, Burak Honda dan asla birşey satın almam veya sormam o hatayı birkez yaptım, ikitelli osb nin Honda olarak yüz karasıdır

Aracınız
Civic FB7 2012
Ankara efe kardeşlere yarın sorarım, Burak Honda dan asla birşey satın almam veya sormam o hatayı birkez yaptım, ikitelli osb nin Honda olarak yüz karasıdır

Müşteri memnuniyetinin önemini bir kez daha görmüş olduk.
———-
Efe kardeşler’e parçayı sormak için whatsapp dan yazmıştım, parça için beni görüntülü arayarak bu mu diye teyit aldılar.
Bana ön konsoldaki ufak klima sensör aparatı kapağı lazımdı. Komple sensör ile 500 dedi. Yalnızca kapağı istedim 200 e anlaştık. Anlayışlı kişi idi, Sağolsun, kapağı sensör ile birlikte aynı fiyata yolladı.

6b4bd8caa739e1367807101b014ce84e.jpg

———
Buradan öneri alarak aradığınızı söylerseniz belki fiyatta da yardımcı olabilirler.

Önemli olan parçayı bulmak, Umarım aradığınız parça bulunur.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Son düzenleme:
Aracınız
Civic FB7 2012
maalesef parça yokmuş ellerinde , whatsaptan yazdım

Aracınız
Hocam, mehmet honda ve güven de var Ankara yıldız sanayide. Tel ile oralara sorabilirsiniz.
Birde ismi aklıma gelmedi ama elinde çok az km de 2015 fb7 kasa hurdaya ayrılmış araç olan birisi daha vardı. Araçta herşey pırıl pırıldı, cam iç fitili arka stop iç tesisatını ordan almıştım 1 sene kadar önce.
Nette sah...den bakmak lazım.

SM-G930F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2012
güven hondaya sordum orada yokmuş, neredeyse 3 aydır arıyorum mehmete hondaya da sorayım , tşk ederim bilgi için

Aracınız
Civic FB7 2013
Üstadım yolcu airbag kapağı bende arıyorum fakat dediğiniz gibi piyasada maalesef bulunmuyor. Yan sanayi olarak satılanların çoğu siyah renk. füme renk yan sanayi bile piyasada yok gibi.
Sorduğum bi parçacı ruhsatınla beraber servisten parça talebinde bulun 15 günde getirtirler dedi ama, pek inandırıcı gelmedi. Bildiğim kadarıyla serviste bu parça airbag ile birlikte geldiği için tek olarak siparişi almıyorlar.

PRA-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Civic FB7 2015
Üstadım yolcu airbag kapağı bende arıyorum fakat dediğiniz gibi piyasada maalesef bulunmuyor. Yan sanayi olarak satılanların çoğu siyah renk. füme renk yan sanayi bile piyasada yok gibi.
Sorduğum bi parçacı ruhsatınla beraber servisten parça talebinde bulun 15 günde getirtirler dedi ama, pek inandırıcı gelmedi. Bildiğim kadarıyla serviste bu parça airbag ile birlikte geldiği için tek olarak siparişi almıyorlar.

PRA-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
2010 model için olanda kapak ayrı görünüyor ama FB7 de durum aynımıdır bulamadım, bakarsın ileride bize de lazım olur araştırmak lazım.Screenshot_2021-02-11-23-55-24-41.jpeg

Oppo cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2013
2010 model için olanda kapak ayrı görünüyor ama FB7 de durum aynımıdır bulamadım, bakarsın ileride bize de lazım olur araştırmak lazım.Ekli dosyayı görüntüle 264100

Oppo cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Sizin gönderdiğiniz parça görselinde de kapak kısmı ayrı olarak görünsede parça numarası olarak airbag ile aynı kod altında görünüyor (17 numara) dikkat ederseniz airbag ve kapağı ayrı kod ile ayırmamış. Sadece sabitleme klipsleri farklı numara ile göstermiş. Fb7 deki parça görselide aynı.
Yan sanayi olarak sadece kapağı bulmak mümkün ama orjinal parça olarak en net bilgi yetkiliden alınabilir.
9f693530bc571da6b6a85ae8215c179e.jpg

Son düzenleme:
Geri