Civic FC5 Fc5 eco (fabrikasyon lpg) ayar

@Ltf verdiğiniz bilgi için teşekkür ederiz.

Fc5 eco lpg araç sahipleri, bugün nil otogazda(İzmir) bakım yaptırdım. Önceden ecuya bağlanamıyor ayar yapılamıyordu. Brc 1 ay kadar önce yeni program göndermiş artık ecuya bağlanıp ince ayar yapılabiliyor. Bilginize

Hocam paylaşım için teşekkürler, ayar sonrası bir değişim oldu mu veya öncesi şikayetiniz var mıydı?

Hocam paylaşım için teşekkürler, ayar sonrası bir değişim oldu mu veya öncesi şikayetiniz var mıydı?
Rica ederim hocam. İşin aslı benim bir sorunum yoktu periyodik bakıma gitmiştim. Bilgisayara bağlayan kişi de ayarlarımın düzgün olduğunu söyledi o yüzden tekrar ayar yapmadık. O sırada ekranda grafikler geçiyordu konuya vakıf olmadığım için anlamıyorum tabi belki sadece değerleri görebiliyordu müdahale edemiyor da olabilir

Araca nereden bağlanıyor, ne kadar süre alıyor ve ne kaç lira istiyorlar? Yetkili serviste yapar mı ? Benim şu anlık bir sıkıntım şikayetim yok ama belkide fark etmediğim bir sorun yada ayarsızlık vardır.

Yaz aylarında LPG ye geçmek için gerekli motor suyu ısının değerini düşürmek istiyorum. İlk çalıştırmada daha çabuk LPG ye geçmesi için.

Fc5 eco lpg araç sahipleri, bugün nil otogazda(İzmir) bakım yaptırdım. Önceden ecuya bağlanamıyor ayar yapılamıyordu. Brc 1 ay kadar önce yeni program göndermiş artık ecuya bağlanıp ince ayar yapılabiliyor. Bilginize
Bu mesajı yeni gördüm, aslında çok önemli bir haber (y)

Geri