Simota CB2-111 Tanıtıcı ve bilgilendirici video

Arkadaşlar yağmurlu havada simota su alıyor gibi bir kaç yerde denk geldim bu bilgi doğru mu ? Ve hala ölümcül kış şartları olan bir ilde olduğum için lpg ile can sıkıp sıkmayacağı konusunda net bir fikir sahibi olamadım bu konuda yardımcı olacak arkadaşların yorumlarını bekliyorum.

LG-H850 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Ankara'da geçen sene bardaktan boşalır gibi yağmur yağdı. Üstüne birde su birikintisi ne hızlı girdim biraz. Hiçbir sıkıntı yok. Aklıma direk o geldi hatta. Yüksekte olduğu için çekmesi zor. Ha ihtimal var mı? Evet var! Aşırı yağmurlu (silecek yetişmeyen) havalarda çok fazla köklemeyin gazı. Araç bağırmasın yani. Sıkıntı olmaz. Hava çekişi az olacağından basılmadığı zaman kaçma ihtimali de düşmüş olur. Ben böyle kullanıyorum şahsen...

Lpg konusunda da sıkıntı yok. 1.5 senedir kullanıyorum. Canavar gibi....

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ankara'da geçen sene bardaktan boşalır gibi yağmur yağdı. Üstüne birde su birikintisi ne hızlı girdim biraz. Hiçbir sıkıntı yok. Aklıma direk o geldi hatta. Yüksekte olduğu için çekmesi zor. Ha ihtimal var mı? Evet var! Aşırı yağmurlu (silecek yetişmeyen) havalarda çok fazla köklemeyin gazı. Araç bağırmasın yani. Sıkıntı olmaz. Hava çekişi az olacağından basılmadığı zaman kaçma ihtimali de düşmüş olur. Ben böyle kullanıyorum şahsen...

Lpg konusunda da sıkıntı yok. 1.5 senedir kullanıyorum. Canavar gibi....

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Teşekkür ederim hocam aydınlatıcı olmuş

LG-H850 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Simotayı taktıktan sonra arada bi arıza lambasını yakıyor sildiriyorum belli bir süre sonra yine çıkıyor nedendir yardımcı olurmusunuz

D6503 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri