Vtec2 otomatik cam kaldırma, follow me uygulaması

[MENTION=1803]harundiscovery[/MENTION] kardeşim sana zahmet bi bakıp bizi aydınlatabilir misin

[MENTION=194]Can[/MENTION] senin modülcü bir arkadaşın vardı diye hatırlıyorum.

[MENTION=194]Can[/MENTION] senin modülcü bir arkadaşın vardı diye hatırlıyorum.

Var abi modul istedigimizi yaptiririz sorun yok. Sunroof 4+1 falan da yapilir fakat bunlar hep universal moduller, uzun vadede zarari olur mu bilemiyorum. Ben de follow me home ve otomatik far sensoru var, ayriyetten geri vites ayna indirme modulu var her ikisi de ayri kutu olarak montaji yapildi. Hepsini tek module almak fazla kablo karmasasi ve ayar demek yani tek kutuda zor. Ayri ayri baglanabilir.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ayrıca orjinal kumandayla bagaj açma işlemini nasıl yapabiliriz bilen var mı

Bagaja motor takilacak, iki defa acma tusuna basinca motoru tetikleyecek yazilim ile modul yapilacak. Su an bu modul var benim modulcu abimde :) fakat ben usendigimden yapmadim isterseniz iletisime gecebilirim

Bagaja motor takilacak, iki defa acma tusuna basinca motoru tetikleyecek yazilim ile modul yapilacak. Su an bu modul var benim modulcu abimde :) fakat ben usendigimden yapmadim isterseniz iletisime gecebilirim

Foruma üye olmuştu mustafa abi

Tapatalk....

Var abi modul istedigimizi yaptiririz sorun yok. Sunroof 4+1 falan da yapilir fakat bunlar hep universal moduller, uzun vadede zarari olur mu bilemiyorum. Ben de follow me home ve otomatik far sensoru var, ayriyetten geri vites ayna indirme modulu var her ikisi de ayri kutu olarak montaji yapildi. Hepsini tek module almak fazla kablo karmasasi ve ayar demek yani tek kutuda zor. Ayri ayri baglanabilir.

Can bu follow më ve far sensörü olan modül ne kadar acaba. ..bana öğrenip bir yazarmısın , bende yaptırmak istedim ama hiç adam gibi çalışan bir modül bulamadim

SM-N7500Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri