dnzkrt kullanıcısının son içeriği

 1. dnzkrt

  Kırık bijon nasıl sökülür

  Kırık bijon nasıl sökülür https://www.serkanjaponkore.com/bijon-saplamasi-accent-2000-2016-arasi.html Hocam parça böyle bişey yanı diski söküp tornavida çekiç ile çıkacak bir parça ancak fren kaliperini Sökmen gerekecek diski alabilmen için bence bir tamirciye götür çok bir para tutacağını...
 2. dnzkrt

  Fb7 ön cam hasar aldı. Kasko yok. Ne yapmamı önerirsiniz?

  Fb7 ön cam hasar aldı. Kasko yok. Ne yapmamı önerirsiniz? Bu anlaşmanıza bağlı hasarsızlık bozulmadan 1 ön cam veya 2 ön cam veya sınırsız cam değişimi gibi seçenekler var yani bunları parasını verip ekleyip değiştirebilirsiniz. Herhangi bi acente ile görüşüp detaylı bilgi alabilirsiniz...
 3. dnzkrt

  Fb7 ön cam hasar aldı. Kasko yok. Ne yapmamı önerirsiniz?

  Kaskoyu telefonla yapıyorlar sonuçta hasar tespiti yapmıyorlar. Fiyat uygun çıkarsa kasko yaptırıp cam hakkınızı kullanırsınız iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
 4. dnzkrt

  Fb7 ön cam hasar aldı. Kasko yok. Ne yapmamı önerirsiniz?

  Kaskodan fiyat alın iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
 5. dnzkrt

  fb7 sağ ayna sinyali su alıyor

  Mert92 Merhaba ekteki konuyu incelebilirsiniz Sağ ayna sinyali su alma sorunu https://www.civictr.com/showthread.php?t=327 iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
 6. dnzkrt

  Bagaja i vtec logo yakismis mi

  Bu da benden olsun o zaman ;) iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
 7. dnzkrt

  Şanzımandan gelen uğultu

  Yağ hiç değiştirmediniz mi hocam ? iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
 8. dnzkrt

  Park sensörü çalışmıyor

  Park sensörü şarteli üzerindeki sarı ışık yanıyor mu[emoji845] eğer yanmıyorsa o ampülden dolayı çalışmıyor sistem devreyi tamamlamıyor. Park sensörü düğmesine basılı tutarak çalıştırabilirsiniz. Ampülün yenisini takarsanız sorun çözülür bende bu şekilde olmustu Tapatalk kullanarak iPhone...
 9. dnzkrt

  2014 fb7 kasalarda triger kayışı mı var yoksa zincir mi var? Bilen varsa yardımcı ola

  +1 Evet bende gittim kontrol ettim [emoji4] makyajsız benim araçta r16b yazıyor iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
 10. dnzkrt

  FD& çözülemeyen yakıt sarfiyat sorunu (Kendim çözdüm!)

  Benzin dahil buna iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
 11. dnzkrt

  FD& çözülemeyen yakıt sarfiyat sorunu (Kendim çözdüm!)

  Sordum arkadaşa şu anda Ankara'da 27-28 krs arasında değişiyor dedi. Çok trafiğe girmiyor bi de o gaza fazla basmadan kullanıyor[emoji4] yaklaşık 20₺lpg yakıyorsa 10₺ benzin harcıyor dedi iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
 12. dnzkrt

  FD& çözülemeyen yakıt sarfiyat sorunu (Kendim çözdüm!)

  Bi arkadasım kia sportage aracına taktırdı takan usta 1000km kullan araban alışsın sonra ayar yapacaz yakıtın azalacak demiş sizde böyle bisey oldu mu ayar yapıldı mi sonradan iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
 13. dnzkrt

  WhatsApp Grubu

  Bi arkadaşımda a3 WhatsApp grubu var iki gün çok iyi dedi şimdi grubu sessize almış :) herşeyi burdan yazıyorlar diyor. Bence forum yeterli zaten anında bildirim geliyor. Saygılar ;) iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
 14. dnzkrt

  Triger zinciri ve Yağ değişimi

  @çetin eyvallah ;) iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
 15. dnzkrt

  Civic FD6 Yağ değişim tavsiye

  Bende castrol titanium edge 0w30 kullanıyorum Honda 2012 den sonra 0w20 ye dönmüş sıcak bölgeler için uygun değil gibi Japon bunlar bi bildikleri vardır ama ;) ben 0w30 kullanıyorum iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Üst