• Forumumuzun gelişimini ve ayakta kalmasını desteklemek için, Özel üye olabilir veya Sticker alabilirsiniz, detaylar için lütfen TIKLAYIN!

dnzkrt kullanıcısının son içeriği

 1. dnzkrt

  Kırık bijon nasıl sökülür

  Kırık bijon nasıl sökülür https://www.serkanjaponkore.com/bijon-saplamasi-accent-2000-2016-arasi.html Hocam parça böyle bişey yanı diski söküp tornavida çekiç ile çıkacak bir parça ancak fren kaliperini Sökmen gerekecek diski alabilmen için bence bir tamirciye götür çok bir para tutacağını...
 2. dnzkrt

  Fb7 ön cam hasar aldı. Kasko yok. Ne yapmamı önerirsiniz?

  Fb7 ön cam hasar aldı. Kasko yok. Ne yapmamı önerirsiniz? Bu anlaşmanıza bağlı hasarsızlık bozulmadan 1 ön cam veya 2 ön cam veya sınırsız cam değişimi gibi seçenekler var yani bunları parasını verip ekleyip değiştirebilirsiniz. Herhangi bi acente ile görüşüp detaylı bilgi alabilirsiniz...
 3. dnzkrt

  Fb7 ön cam hasar aldı. Kasko yok. Ne yapmamı önerirsiniz?

  Kaskoyu telefonla yapıyorlar sonuçta hasar tespiti yapmıyorlar. Fiyat uygun çıkarsa kasko yaptırıp cam hakkınızı kullanırsınız iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
 4. dnzkrt

  Fb7 ön cam hasar aldı. Kasko yok. Ne yapmamı önerirsiniz?

  Kaskodan fiyat alın iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
 5. dnzkrt

  fb7 sağ ayna sinyali su alıyor

  Mert92 Merhaba ekteki konuyu incelebilirsiniz Sağ ayna sinyali su alma sorunu https://www.civictr.com/showthread.php?t=327 iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
 6. dnzkrt

  Bagaja i vtec logo yakismis mi

  Bu da benden olsun o zaman ;) iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
 7. dnzkrt

  Civic FD6 Şanzımandan gelen uğultu

  Yağ hiç değiştirmediniz mi hocam ? iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
 8. dnzkrt

  Park sensörü çalışmıyor

  Park sensörü şarteli üzerindeki sarı ışık yanıyor mu[emoji845] eğer yanmıyorsa o ampülden dolayı çalışmıyor sistem devreyi tamamlamıyor. Park sensörü düğmesine basılı tutarak çalıştırabilirsiniz. Ampülün yenisini takarsanız sorun çözülür bende bu şekilde olmustu Tapatalk kullanarak iPhone...
 9. dnzkrt

  2014 fb7 kasalarda triger kayışı mı var yoksa zincir mi var? Bilen varsa yardımcı ola

  +1 Evet bende gittim kontrol ettim [emoji4] makyajsız benim araçta r16b yazıyor iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
 10. dnzkrt

  Civic FB7 Civic FB7 orjinal silecek bilgileri Mitsuba

  efsane190789 pardon ben sağ ile solu araç yönüne göre düşündüğümden yanlış cevap vermişim [emoji56] daha önce 70cm e 60cm kullandım sorun olmuyor [emoji1303] iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
 11. dnzkrt

  Civic FB7 Civic FB7 orjinal silecek bilgileri Mitsuba

  Ben aracımı aldığımda sol tarafta 60cm takılıydı yağmur sensörünün tam ucundan geçiyordu bu da sürekli hızlı modda çalıştırıyordu o yüzden sensör varsa 70cm alın yoksa sorun olmaz [emoji1303] iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
 12. dnzkrt

  Civic FC5 Orta konsol modifikasyon

  Güzel işçilik elinize sağlık [emoji1303] iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
 13. dnzkrt

  Civic FB7 Civic FB7 için Fren Balata ve Disk Tecrübeleri

  Aynen hocam 50tl alıyor balataları da değiştirdi. Diğer türlü diski söktür tornacıya götür. Bi seferinde eski aracımda tornanın aynası eğri olduğundan benim diski eğri tornaladı bi ton uğraştık. iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
 14. dnzkrt

  Civic FB7 Civic FB7 için Fren Balata ve Disk Tecrübeleri

  Benimde frene basınca sarsıntı yapıyordu herhalde dedim diskler eğildi yıkarkende özellikle dikkat ederim. Sağ ön diskte 2 şer cm iki tane hatalı yüzey varmış artık döküm esnasında mi oldu sonradan mi anlamadım. Neyse üzerinde torna yapıldı. Abi balataları değiştirelim dedi usta gittim parçacı...
 15. dnzkrt

  Civic FB7 Fb7 kasa civic almayi planliyorum lütfen yorum bekliyorum...

  Hocam elegance alacaksanız koltuk ısıtma, katlanır ayna, geri görüş kamerasına entegre park sensörü ve kapı içlerindeki krom çitalar olmasına dikkat edin. iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Üst